Gayovia jej vďačia za veľa! Debru Messingovú za to ocenia

19.04.2017 17:41
Eric McCormack, Sean Hayes, Debra Messing a...
Herečka Debra Messing (druhá sprava) na snímke s kolegami zo sitkomu Will & Grace - zľava: Eric McCormack, Sean Hayes, a Megan Mullally. Autor: ,

Organizácia pre monitorovanie obrazu gejov a lesieb v médiách (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation - GLAAD) ocení americkú herečku Debru Messing.

Štyridsaťosemročnej rodáčke z New Yorku, známej najmä ako Grace Adler zo seriálu Will a Grace (1998 – 2006), udelí za podporu LGBTI komunity cenu Excellence in Media. Pripojí sa tak k osobnostiam ako Robert De Niro, Russell Simmons, Kelly Ripa, Patti LaBelle, Tyra Banks, Julianne Moore, Glenn Close, Barbara Walters, Bob a Harvey Weinsteinovci a Di­ane Sawyer. 

„Debra Messing nie je len neochvejnou podporovateľkou LGBTI komunity na sociálnych sieťach, ale je aj hlasom proti diskriminácii každého druhu,“ uviedli zástupcovia organizácie o tohtoročnej laureátke.

Herečka si ocenenie prevezme 6. mája počas druhého ceremoniálu k 27­. ročníku GLA­AD Media Awar­ds v New Yorku, ktorý bude moderovať Ross Mathews.

#ocenenie #GLAAD #Debra Messing
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nestresujte sa zbytočnosťami, neprospieva to vám ani blízkej rodine.
Nešetrite na veciach, ktoré...

+ Zahoďte nezdravé potraviny a ochutnajte zeleninu, prospeje vám omnoho viac.
Neodkladajte dôležité...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk