Spávam pri mojich dvojičkách, potrebujem ich, hovorí Celine Dion

Speváčka Celine Dion síce patrí medzi vyťažené umelkyne, ale svoj život dokázala naplno prispôsobiť rodine. Dôvodom bolo aj úmrtie jej manžela Reného.

Speváčka Celine Dion v róbe Zuhair Murad.
Speváčka Celine Dion na archívnom zábere.
Autor: ,

„Zorganizovala som sa tak, aby som sa necítila sama,“ citoval kanadskú speváčku The Sun. „Takže som si zaobstarala velikú, fakt velikánsku posteľ a spávam v nej s mojimi dvojčatami,“ prezradila Dion, ktorá má okrem šesťročných synov Eddyho a Nelsona aj staršieho syna Reného.

Podľa jej vlastných slov sa v blízkosti svojich detí cíti veľmi bezpečne. „Potrebujem ich. Jasné, že keď bude čas, aby sa presťahovali do vlastnej izby, bude pre nich pripravená. Ale teraz spolu pozeráme veľa televízie, stáva sa zo mňa objaviteľ kanála Disney,“ pokračovala ešte 49-ročná hudobná diva.

Vyrovnať sa so smrťou otca a manžela nebolo v rodine niekoľkonásobnej držiteľky ceny Grammy jednoduché. Dion hovorí, že sa jej to darí aj preto, lebo je silná. A deťom vštepila, aby na svojho zosnulého otca mysleli denne. „Posielame mu bozk každý večer. Máme malý rituál, keď mu hovoríme zbohom s jeho fotografiou v rukách. Potom sa s ním deti zhovárajú. Napíšu nejaké vety, vložia ich do balónov a tie balóny posielame do nebies,“ odhalila speváčka pre noviny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.