Švidraňová ukáže pohľad do vlastného zrkadla. Ide správnou cestou?

22.04.2017 14:03
Barbora Švidraňová
Speváčka a herečka Barbora Švidraňová. Autor:

Slovenská speváčka a herečka Barbora Švidraňová plánuje čoskoro zverejniť videoklip k titulnej skladbe svojho debutového albumu Fénix (2016).

"Tá pesnička je tak trošku moja herecká výpoveď. Pýtam sa v nej sama seba, kto som a čo tento náš herecký svet obnáša,“ uviedla v rozhovore.

Text piesne napísal Tomáš Zbiňovec. "Pôvodne to bol rapový text, no my sme z neho vytiahli tú podstatu a upravili sme ho do normálneho spevu. Hudbu k pesničke zložil môj brat a s kapelou sme ju zaranžovali. Je to taká rockovejšia vec, tak som zvedavá, čo na to ľudia povedia,“ poznamenala 28-ročná interpretka.

Klip, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta začiatkom mája, prinesie podľa speváčkiných slov pohľad do jej vlastného zrkadla. "A nielen doň, ale aj do zrkadla spoločenského a toho, kým sama vlastne som a či ma baví to, v čom žijem, celá tá sláva… A či to, čo sa okolo mňa a ďalších spevákov a hercov deje, nie je skôr ubližujúce ako podporujúce. Tak sa tam sama seba pýtam, či je to tá správna cesta. Klip sa zároveň odohráva v divadelných priestoroch, takže tam je skrytý odkaz i na toto prostredie,“ priblížila Švidraňová

#videoklip #debut #Barbora Švidraňová #album
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Máte oslabenú imunitu, potrebujete načerpať novú energiu.
Dnes budete mať príliš veľa práce, ale vy ju...

+ Zdravotné problémy spôsobuje aj nedostatok vitamínov v tele.
Začnite sa v práci viac snažiť, momentálne...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk