25. výročie svadby! Iman napísala Bowiemu odkaz

08.06.2017 08:30
Iman
Rok 2008: Iman a jej manžel, David Bowie, počas podujatia "Metropolitan Museum of Art's Costume Institute Gala" v New Yorku. Autor: ,

6. júna by oslávili 25. výročie sobáša. Iman však zostala na sviatok sama, na svojho zosnulého manžela, speváka Davida Bowieho, nezabudla.

Na Instagram „zavesila“ ich spoločnú čierno-bielu fotografiu, pod ktorú napísala: „Kráčala by som večne, len aby som sa opäť ocitla v tvojom náručí.“

June 6th #BowieForever

A post shared by IMAN (@the_real_iman) on

Slávna modelka si na tento deň spomenie každý rok. Rovnako tak urobila aj vlani, kedy prežila prvé výročie svadby bez manžela. Vtedy napísala: „To najlepšie na mne si ty“.

10. januára 2016 podľahol spevák rakovine, s ktorou bojoval osemnásť mesiacov. Jeho diagnóza sa však dostala na verejnosť až po jeho smrti.

Modelka bola od roku 1992 manželkou Davida Bowieho, ktorý sa stal jej v poradí tretím manželom. Zoznámili sa dva roky pred sobášom. V roku 2000 sa im narodila dcéra Alexandria Zahra Jones, modelka má z predošlého manželstva ešte jednu dcéru menom Zulekha Haywood, ktorá sa narodila v roku 1978. Obe deti nesú priezvisko Davida Bowieho.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#David Bowie #Iman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku