Geri Halliwell sa vracia s novým singlom. Môže zaň smrť priateľa!

14.06.2017 08:30
Geri Halliwell a Christian Horner
Tehotná speváčka Geri Halliwell a jej manžel - tímový manažér tímu Red Bull Racing Formula 1 Christian Horner. Autor: ,

Anglická speváčka, herečka a spisovateľka Geri Halliwell, známa aj ako Ginger Spice z dievčenskej skupiny Spice Girls, vydá 23. júna singel s názvom Angels in Chains.

Skladba bude poctou zosnulému spevákovi Georgeovi Michaelovi, ktorý zomrel vlani 25. decembra vo veku 53 rokov. Zároveň bude jej prvou nahrávkou po dvanástich rokoch, ktorú uvedie na svetový trh. Všetky tržby z jej predaja 44-ročná interpretka daruje detskej charite Childline.

Rodáčka z Watfordu je autorkou piesne a spolupracovala na nej s hudobným režisérom Chrisom Cameronom, gitaristom Philom Palmerom, vokalistkami Shirley Lewis, Lucy Jules a vokalistom Jayom Henrym, ktorí v minulosti pracovali aj so zosnulým interpretom. O produkciu skladby sa postaral Michaelov dlhoročný spolupracovník Chris Porter.

„Keď som po prvý raz počula tú smutnú správu o jeho úmrtí, bola som v deviatom mesiaci tehotenstva so synom Montym a bola som plná emócií. Nevedela som, čo robiť so svojimi pocitmi, tak som ich dala do piesne, z ktorej vznikla Angels in Chains. Cítim sa požehnaná, že som mala možnosť nahrávať s Chrisom Porterom a tým istým tímom, ktorý si George sám vybral pre svoje projekty. V prvom rade som fanúšička Georgea Michaela, takže to, že som mohla byť v rovnakom štúdiu s týmito úžasne talentovanými umelcami, ktorí sa podpísali pod mnoho mojich obľúbených nahrávok, bola pre mňa naozajstná pocta,“ uviedla speváčka vo vyhlásení o vydaní menovanej balady.

„Toto je náš spôsob, akým dáme zbohom nášmu priateľovi a hudobnému idolu, a dúfam, že Georgeovi fanúšikovia si ju užijú tak, ako my, keď sme ju robili,“ dodala.

#skladba #Geri Halliwell #pocta #George Michael
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...