Slováci sú jedineční, tvrdí David Hasselhoff. A teší sa na oslavu 65-ky!

Počas uplynulého víkendu sa v Prešove konal Dobrý festival. Aj s netradičným hosťom - spevákom a hercom Davidom Hasselhoffom. Ten je napriek blížiacim sa 65. narodeninám stále plný elánu. Okrem iného prezradil, že pracuje na novom albume, chystá veľký koncert a aj svoju narodeninovú oslavu.

22.06.2017 12:00
David Hasselhoff Foto: ,
Herec David Hasselhoff na premiére filmu Baywatch v Miami.
debata

Rodák z amerického Baltimoru je na Slovensku známy najmä ako herecká hviezda seriálov Pobrežná hliadka a Knight Rider. Venuje sa tiež produkcii, na svojom konte má ale aj 14 hudobných albumov a ak by sa mal vybrať medzi hudbou a filmami, vybral by si práve hudbu. „Robiť film a televíziu je zábava, je to vzrušujúce, no stojí to aj veľa peňazí. Robenie hudby je iné, pretože máte okamžitú odpoveď ľudí na váš výkon. A ak neodpovedajú, musíte ich dostať do varu. Miestami je to ťažká práca. Ak sa vám to podarí, máte z toho dobrý pocit. Včera v noci som to ale vôbec robiť nemusel. Obecenstvo dostalo do varu mňa. Boli neuveriteľní, publikum ma celý čas doslova prevádzalo šou,“ pochvaľoval si publikum v areáli prírodného kúpaliska Delňa.

Ako ďalej uviedol, koncert bol jedným z tých najlepších. Zároveň po ňom bol ale veľmi vyčerpaný. „Chcel som len ísť do postele, položil som telefón a zaspal som. Keď som sa prebudil, zavolal som svojej snúbenici a povedal jej: Prišla si o veľmi dobrú šou. Nemal som tu pritom žiadnych tanečníkov, bolo to zvláštne, bol som to iba ja. Prežil som vzrušujúci večer a vskutku som si to užíval. Zhruba pred rokom sme na Slovensku uviedli šou We love the 80's a teraz sme sa vrátili s mojou vlastnou šou. Verím, že sa vrátime späť opäť budúci rok, pretože ľudia sú tu jedineční“ uviedol Hasselhoff.

The Hoff, ako znie prezývka Hasselhoffa, tiež prezradil, že po pobyte v Prešove pobudne tri týždne v Holandsku, kde pripravuje veľký koncert s orchestrom a zároveň pracuje na finalizácii nového albumu. Ten by mal byť hotový v októbri. „Verím, že bude veľmi dobrý, pretože nemôžem žiť na piesni Looking for freedom navždy. Takže práve teraz hľadám vhodný materiál. A myslím si, že zatiaľ sme našli dve-tri veľmi dobré skladby,“ priznal Hasselhoff, ktorý ale stále nezanevrel ani na hereckú kariéru. V tomto smere ale pred filmami uprednostňuje televízne seriály. Jeho seriál Hoff the record, v ktorom hral a aj ho produkoval, získal v minulom roku prestížne ocenenie International EMMY za najlepší komediálny seriál. „Je to taký vtipný dokument. Napísal som ho spolu s ďalšími chlapíkmi a vyzerá, že zožal veľký úspech,“ uviedol Hasselhof, ktorý vo filmoch už hráva prevažne iba sám seba.

„Rád by som sa dostal späť do mainstreamu v televíziách. Veľa z nich je veľmi dobrých. Filmy dobré nie sú. Je veľmi ťažké nájsť dobrý film. Vydajú stovky miliónov dolárov na veľký film s množstvom efektov a potom zarobia iné stovky miliónov dolárov. Takže dobré malé filmy sa už ani nerobia. V televízii sa pritom robia skvelé seriály ako The Americans, Fargo, Walking death, alebo Pretty little liars. Takže dúfam, že sa dostanem späť do televízie,“ dodal.

Hasselhoff ustanovil zápis v Guinnessovej knihe rekordov ako nasledovanejší muž v televízii. Na našu otázku, či v nej teda občas sleduje aj sám seba, najskôr s úsmevom zareagoval, že tak robiť nezvykne. Vzápätí ale dodal, že niekedy predsa len urobí výnimku. „Videl som napríklad nejaké epizódy Pobrežnej hliadky, pri ktorých si už ani nepamätám na natáčanie. Zapol som si diely, kde hovorím inými jazykmi, keďže seriál mal celosvetový úspech. Pozrel som si aj Knight Ridera a pozrel som si aj nejaký svoj koncert na YouTube, aby som zistil, čo funguje a čo naopak nezaberá. Vďaka YouTube videám od divákov sme prišli na niekoľko ďalších nápadov pre ďalšie šou,“ priznal spevák a herec, ktorý 17. júla oslávi svoje 65. narodeniny.

Oslavovať ich bude v holandskom Maastrichte. „Budem mať veľkú párty, na ktorú volám nielen ľudí z orchestra, ale aj veľa kamarátov, ktorí prídu z Berlína, Kolína n/Rýnom… Prídu aj moje dcéry a budeme poriadne oslavovať. Dlho som totiž žiadnu oslavu nemal, takže táto bude poriadne veľká,“ zasmial sa populárny The Hoff.

debata chyba
Viac na túto tému: #Televízia #oslava #jubileum #fenomén #David Hasselhoff #Dobrý festival

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...

+ S nadváhou ste nemali nikdy problém, ani mať nikdy nebudete.
Splácanie dlhov šetrí peniaze na úrokoch a zlepšuje...