Mel B musí manželovi platiť alimenty, obvinenia z násilia akoby zmizli

15.07.2017 16:10
Manželia Stephen Belafonte a Melanie Brown.
Manželia Stephen Belafonte a Melanie Brown na archívnom zábere. Autor: ,

Anglická speváčka Mel B musí svojmu manželovi, producentovi a režisérovi Stephenovi Belafontemu, s ktorým sa momentálne rozvádza, platiť alimenty 40-tisíc dolárov mesačne (v prepočte približne 35-tisíc eur).

Informoval o tom magazín People, ktorému sa podarilo dostať k súdnym dokumentom. Na základe nich musí 42-ročná interpretka vyplatiť alimenty aj spätne, za obdobie od 12. mája 2017. Okrem toho musí za Belafonteho uhradiť aj 140-tisíc dolárov (122 645 eur) za právne a súdne poplatky.

Mel B podala žiadosť o rozvod 20. marca na vyššom súde v Los Angeles, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely a ako dátum odlúčenia 28. december 2016. Speváčka si zažiadala, aby úrady zverili ich päťročnú dcéru Madison do spoločnej starostlivosti a aby nepriznal Belafontemu manželské alimenty.

V apríli následne získala pre manžela zákaz približovania sa, pričom ho obvinila z domáceho násilia. V tom čase v súdnych dokumentoch uviedla, že ju počas manželstva pri viacerých príležitostiach bil, škrtil, zhadzoval na zem a tiež ju aj psychicky týral a podvádzal.

Dvojica sa tajne zosobášila v júni 2007 v Las Vegas po piatich mesiacoch randenia. V novembri nasledujúceho roka si v egyptskej Hurgade obnovili manželské sľuby. Ich jediný spoločný potomok Madison Brown Belafonte sa narodila 1. septembra 2011. Speváčka má okrem nej ďalšie dve dcéry z predošlých vzťahov – Phoenix Chi z manželstva s hercom Jimmym Gulzarom a Angel Iris zo vzťahu s americkým hercom a komikom Eddiem Murphym. Belafonte je zas otcom Giselle, ktorú má s bývalou partnerkou Nicole Contreras.

#Stephen Belafonte #Melanie Brown #Mel B #alimenty
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prísun vitamínov a minerálov dopĺňajte čerstvou zeleninou a ovocím.
Začínate strácať kontrolu nad dlhmi,...

+ Cítite vnútorný nepokoj. Vaše telo aj myseľ si potrebujú len oddýchnuť.
Domáce práce rozdelíte medzi...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk