Surovcová ako nádherná nevesta: Takto sa vydala za Gáboríka!

16.07.2017 13:00

Vždy patrila medzi obdivované mladé dámy a svojím pôvabom pútala pozornosť pred kamerami, ale aj v civile. Počas svadobného dňa Ivana Surovcová nesklamala.

Známa televízna tanečnica a modelka v piatok povedala áno dlhoročnému partnerovi – hokejistovi Mariánovi Gáboríkovi. Dvojica sa vzala počas veľkolepého obradu v kaštieli v Tomášove, ktorý bol však úzkostlivo strážený pred dosahom médií. Prvá svadobná fotografia, na ktorej je zachytený šťastný pár, sa objavila až na oficiálnom facebookovom profile Mariána Gáboríka v sobotu podvečer. Nevesta Surovcová na nej žiari.

Blondínka si obliekla na veľký deň luxusnú róbu z čipky, ktorá na telovom podklade tvorila rafinovane odhaľujúci dojem, výstrih siahal až po pupok – no napriek tomu pôsobila nevesta veľmi vkusne a decentne.

Tridsaťpäťročný športovec a o päť rokov mladšia tanečnica prekvapili správami o zásnubách pred pár mesiacmi – vo februári tohto roka. Ivana Surovcová tvorila pred svadbou s hokejistom Mariánom Gáboríkom pár už šesť rokov, predtým boli jej partnermi napríklad herec a spevák Filip Tůma či milionársky potomok Tomáš Chrenek. Gáborík dlho tvoril pár so Soňou Barcajovou a spoločne sa dokonca párkrát objavila v hľadisku šou Let's Dance, kde spoznal aj svoju terajšiu manželku.

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Surovcova (@iversanns),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #pôvab #nevesta #Marián Gáborík #Ivana Surovcová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nejedzte veľa jedla z rýchleho občerstvenia, mohli by ste dostať črevnú virózu.
Pracujte tak, aby ste so...

+ Nezahrňte do svojho jedálnička dnes mastné potraviny.
V práci budete mať dnes školenie, dozviete sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk