Statočný Radcliffe! Pomohol zranenému turistovi, očaril aj políciu

Herec Daniel Radcliffe bol jedným z ľudí, ktorí prišli na pomoc mužovi, ktorého pri krádeži na ulici násilník porezal na tvári.

18.07.2017 13:23
Herec Daniel Radcliffe na stretnutí s médiami v... Foto: ,
Herec Daniel Radcliffe na archívnom zábere.
debata

Dvaja zlodeji na mopede asi 50-ročnému mužovi ukradli tašku a ušli preč. Svedok incidentu David Videcette povedal, že Radcliffe pomáhal obeti a po otázkach potvrdil, že ide o neho. „Mnoho ľudí, špeciálne hviezd ako je on, by v podobnej situácii neprišlo na pomoc, čiže dobrá práca,“ vyjadril sa Videcette.

Svedok uviedol, že si všimol jazdcov na mopede, ktorí sa správali podozrivo. „Išiel som autom cez Chelsea a zbadal som moped bez poznávacích značiek. Ľudia na ňom sa vozili po ceste a nevyzerali, že niekam idú, skôr pôsobili, že sa obzerajú po ľuďoch na ulici. Jeden z jazdcov následne zoskočil a zaútočil na muža nesúceho tašku značky Louis Vuitton. Muž bol turista na niekoľkodňovej návšteve Londýna a po útoku bol veľmi otrasený, mal zranenú tvár a krvácal. Povedal, že ho porezali nožom,“ uviedol Videcette pre BBC.

Ako ďalej povedal, pokúsil sa moped sledovať a dobehnúť, no neúspešne. Vrátil sa teda k obeti útoku, kde v tom čase už pomáhal Radcliffe. Hercova hovorkyňa potvrdila, že hviezda Harryho Pottera bola na mieste činu, k udalosti, ktorá sa odohrala v piatok večer, sa však bližšie odmietla vyjadriť.

Pred niekoľkými mesiacmi zase herec Tom Hardy pomohol v juhozápadnom Londýne zadržať muža, ktorý ukradol motorku.

debata chyba
Viac na túto tému: #pomoc #Daniel Radcliffe #násilník #turista
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Po zdravotnej stránke ste v poriadku, nemáte sa čoho obávať.
Nemajte strach z dlhodobej zodpovednej pracovnej...

+ Nebojte sa zájsť k odborníkovi, ak máte nejaký problém, nie je to hanba.
Doprajte si niečo po čom dlho túžite,...