Herečka vtipkovala o Cosbym! Za prácu s ním si rada aj 'zdriemne'

29.07.2017 10:00
Tiffany Haddish
Herečka Tiffany Haddish na stretnutí s fotografmi pri propagácii projektu The Last O.G. Autor: ,

Zmysel pre humor jej nechýba, ale s poslednými vyjadreniami pre Los Angeles Times herečka Tiffany Haddish prekvapila. Aj pobúrila.

Na otázku, s kým z brandže by chcela raz pracovať, uviedla 37-ročná herečka, že s Billom Cosbym. Na to by možno nebolo nič zlé, ak by jej sen nesprevádzal aj opis toho, čo je ochotná pre prácu s Cosbym urobiť. „Stále by som si chcela zahrať s Billom Cosbym. Netrápi ma jeho povesť. Vypijem džús a trošku si zdriemnem, mám to v péčku,“ vyhlásila so smiechom Haddish (narážala na kauzu obvinení voči hercovi, ktorého niekoľko desiatok žien viní z toho, že ich omámil, uspal a následne mal sexuálne obťažovať). „Ale vážne, bola by som rada, keby si niekde zahral môjho starého otca,“ pokračovala už serióznejšie.

To však nepomohlo, lebo okamžite po vydaní rozhovoru sa na internete objavili kritické komentáre k jej vyjadreniam. Vzhľadom na fakt, že Haddish momentálne propaguje televíznu komediálnu novinku The Las O.G., rozhodla sa situáciu „vyžehliť“.

„To, čo som povedala, bol žart. Neviem, či ste predtým niekedy dávali rozhovory. Robíte 27 rozhovorov a máte za úlohu byť zakaždým vtipná. Jednoducho musíte povedať aj nejaké zlé vtipy. Musíte prísť aj s pár nie celkom dobrými vtipmi,“ doplnila herečka, ktorá sa vraj neobáva žiadnej práce, ani úlohy, pokiaľ sa nedotýka jej vlastných morálnych zásad.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#spánok #Bill Cosby #žart #Tiffany Haddish
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes spravíte najlepšie, ak vložíte všetku energiu len do prítomnosti.
Nájdete záľubu, ktorá vás natoľko...

+ Ranná rozcvička a studená sprcha rozprúdi všetky vaše zmysli.
Rozhodujte sa pomaly, veď nehnuteľnosť...