Big Boi z kapely Outkast pomohol postrelenému dievčatku

12.08.2017 00:00
Big Boi
Big Boi z kapely Outkast. Autor: ,

Americký raper Big Boi daroval dievčatku, ktoré tento rok ochrnulo v dôsledku postrelenia, šteňa z jeho chovnej stanice.

Abriyu Ellison postrelili v apríli, keď sa hrala v nafukovacom hrade, a po incidente zostala paralyzovaná v spodnej časti tela. Počas intenzívnej terapie si v nemocnici obľúbila asistenčných psov a podľa jej matky jej psík pomôže so zostavením sa. Ako informuje miestna televízia WSB-TV, 42-ročný interpret sa dievčatku rozhodol pomôcť po tom, ako sa o jej príbehu dopočul jeho brat. „Nič sa nevyrovná tomu, keď máte spoločníka alebo asistenčného psa. Je to niečo čo môžete milovať a ono vás to môže milovať naspať,“ vyjadril sa rodák z Atlanty pre televíziu a dodal, že Abriya je inšpirujúca osoba a dotkla sa jeho srdca. Malý psík dostal meno King.

Big Boi a jeho brat James Patton sa zároveň postarajú o veterinárnu starostlivosť o šteňa. Okrem toho sa tiež rozhodli zaplatiť účty za zdravotnú starostlivosť, ktorej sa malej Abriyi dostalo, a tiež prispejú na renováciu jej kúpeľne, aby bola prispôsobená jej hendikepu.

Big Boi, vlastným menom Antwan André Patton, sa preslávil ako člen skupiny Outkast, ktorú spolu s ním tvorí André 3000.

#pomoc #Big Boi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zahoďte cigarety, zmeňte svoju životosprávu, výsledky uvidíte okamžite.
Nájdite si prácu, ktorá vás bude...

+ Je váš šťastný deň, nebojte sa všetko dopadne presne tak ako chcete.
Ak chcete lepšiu prácu, začnite si ju...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk