Má zbraň? Pýtala sa vystrašená Britney Spears na pódiu

12.08.2017 14:30
Britney Spears
Britney Spears na pódiu. Autor: ,

Britney Spearsovú vystrašil muž, ktorý počas jej šou vybehol na pódium.

Jeden z divákov vybehol na pódium počas koncertu americkej speváčky Britney Spears v Las Vegas a spôsobil nakrátko prerušenie jej šou. Spears práve spievala pieseň "(You Drive Me) Crazy“, keď sa k nej muž začal zboku blížiť.

Jej tanečníci ho však obkľúčili, pričom následne ho premohla ochranka a zatkla polícia. „Čo sa deje? Je všetko v poriadku? Má zbraň?“ reagovala šokovaná speváčka. Po krátkej prestávke mohol koncert opäť pokračovať.

Britney Jean Spears sa preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!… I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011), Britney Jean (2013) a spomínaná Glory, pričom všetky okrem Blackout, Britney Jean a Glory sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde. O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

#koncert #Britney Spears
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dajte šancu sami sebe, až potom ľuďom okolo vás.
Nepreháňajte to hneď od začiatku s prílišnou...

+ Zahoďte cigarety, zmeňte svoju životosprávu, výsledky uvidíte okamžite.
Nájdite si prácu, ktorá vás bude...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk