Vyzbierali milióny! Jennifer Lopez s milencom pomáhali Portoriku

Neuveriteľných 26 miliónov dolárov sa podarilo vyzbierať speváčke Jennifer Lopezovej, jej partnerovi Alexovi Rodriguezovi a ochotným celebritám, ktoré sa rozhodli pomôcť zničenému Portoriku.

18.10.2017 16:28
Jennifer Lopez a jej partner Alex Rodriguez Foto: ,
Speváčka Jennifer Lopez a jej partner Alex Rodriguez na archívnom zábere.

Partneri, ktorí sa stretávajú od jari tohto roka, sa rozhodli spojiť sily a zorganizovať benefičný koncert One Voice: Somos Live!. Ten sa konal na dvoch rozličných miestach a vysielal sa na niekoľkých televíznych kanáloch. Okrem Lopezovej na ňom vystúpil napríklad aj jej tretí exmanžel – spevák Marc Anthony, no tiež hviezdy ako Demi Lovato, Gwen Stefani, Ricky Martin či Alejandro Sanz.

Finančné prostriedky, ktoré sa podarilo v rámci akcie vyzbierať, pochádzajú nielen od divákov, ktorí mohli prispievať prostredníctvom telefonickej linky, ale tiež vďaka sponzorom či zástupcom zo sveta športu, hudby a filmu. Lopez sa netajila tým, že ju nadchlo, koľko ľudí sa zapojilo do myšlienky pomáhať.

Speváčka ešte pred samotnou akciou venovala milión dolárov na pomoc prírodnou katastrofou zničenému Portoriku. V krajine, kde žijú jej príbuzní, sa niekoľko dní nedokázala s nimi spojiť. Podarilo sa to až po šiestich dňoch a hviezda okamžite odštartovala aktivity na pomoc zničenému ostrovu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #pomoc #Jennifer Lopez #Alex Rodríguez #milióny #Portoriko

+ Nezúfajte, pár dní si poležte a bude vám lepšie.
Nepúšťajte sa dnes do hazardných hier, istotne by ste...

+ Nekonzumujte priveľa mastných jedál, mohlo by vám to uškodiť.
Neprepínajte sa v práci, škodí vám to nielen...