Hallyday sa nevzdáva. Žaluje svojho chirurga

Francúzsky rockový hudobník Johnny Hallyday žaluje lekára, ktorý mu v roku 2009 operoval medzistavcovú platničku. V stredu o tom informoval jeho hovorca Pierric Le Perdriel.

10.03.2011 19:00
Johnny Hallyday Foto:
Spevák Johnny Hallyday s manželkou Laeticiou.
debata

 Speváka akútne operovali v decembri 2009 v Los Angeles po tom, čo sa jeho stav výrazne zhoršil počas letu z Paríža do Kalifornie. Len pár dní predtým ho pritom operovali v Paríži. Práve lekára Stéphana Delajouxa, ktorý mal na starosti operačný zákrok vo Francúzsku, Hallyday žaluje. Spevák sa podľa vyjadrenia jeho hovorcu rozhodol, že „nastal čas na kompenzáciu“. Hallyday má podozrenie, že Delajoux počas zákroku zanedbal lekársku starostlivosť.

Vtedy 66-ročný Hallyday podstúpil prvý chirurgický zákrok 29. novembra v Paríži, ale počas letu do USA sa sťažoval na silné bolesti. Následne ho hospitalizovali v Cedars-Sinai, kde mu liečili pooperačnú infekciu. Neskôr sa však lekári rozhodli pre opakovaný zákrok, po ktorom uviedli speváka do umelého spánku. Prebrali ho 15. decembra v Los Angeles.

Spevák strávil vianočné sviatky v Kalifornii v spoločnosti manželky Laeticie a dcér. Francúzskemu súdu necelé dva týždne po prebratí sa z kómy doručili list, v ktorom tvrdil, že „bol blízko smrti“. Delajouxov právnik však vtedy poznamenal, že jeho klient je presvedčený, že počas zákroku nič nezanedbal.

debata chyba

+ Nezabúdajte na svoje alergie, môže vám to len uškodiť.
Nenechávajte si od nikoho skákať po hlave, avšak pozor na...

+ Nezabúdajte na teplé oblečenie, nemôžete si dovoliť byť chorý.
Nehádajte sa s kolegami, môže vám to len uškodiť...