Slovensko ako druhý domov! Bagárová sa nám chce odmeniť. Ako?

10.11.2017 12:55

Česká speváčka Monika Bagárová vyrazí začiatkom budúceho roka na svoje prvé koncertné turné, na ktorom fanúšikom a fanúšičkám predstaví nový album Flashback.

Speváčka Monika Bagárová pripravuje turné a...
Speváčka Monika Bagárová pripravuje turné a čoskoro vydá nový album. Autor: Soul for show

„Beriem to vážne a s veľkým rešpektom, lebo samostatné turné som ešte nemala,“ povedala speváčka, ktorá v rámci turné plánuje zavítať aj na Slovensko.

„Po starých rodičoch mám slovenské korene, vyšla som zo spoločnej SuperStar, ľudia, s ktorými pracujem vo svojom tíme, sú väčšinou Slováci, koniec-koncov, aj môj priateľ je zo Slovenska… Slovensko preto vnímam ako súčasť svojej domoviny,“ vyznala sa speváčka, ktorú okrem toho čaká začiatkom roka aj nahrávanie novej skladby a nakrúcanie videoklipu v Los Angeles.

V Bagárovej budúcoročných plánoch figurujú i pracovné aktivity a projekty v Česku. „Mám v pláne vydať spoločnú pesničku so sestrou Natálkou a chcela by som sa tiež viac zamerať na skladby v češtine,“ prezradila.

„Začínam mať chuť tvoriť svoje piesne aj sama, myslím, že som k tomu potrebovala dospieť,“ dodala mladá interpretka, ktorá z pracovného tempa nezvoľní ani pred Vianocami. Pracuje už totiž na ďalšom zo série štúdiových videoklipov k novému albumu.

#turné #Slovensko #Monika Bagárová #korene
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cítite vnútorný nepokoj. Vaše telo aj myseľ si potrebujú len oddýchnuť.
Domáce práce rozdelíte medzi...

+ Pravidelné, nočné vyjedanie chladničky sa čoskoro odzrkadlí na vašom tele.
Rozhodnete sa pre plánovanú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk