Janet Jackson v spoločnosti: Diva ako sa patrí, po týraní ani stopy!

11.11.2017 09:50
Speváčka Janet Jackson na Annual OUT100...
Speváčka Janet Jackson na Annual OUT100 Celebration Gala. Autor: ,

Dlho sa na verejnosti neukazovala a oficiálne akcie radšej vynechávala. Vo štvrtok večer spravila speváčka Janet Jackson výnimku.

Päťdesiatjedenročná hudobná diva zavítala na vyhlásenie cien v rámci akcie OUT100, kde si prevzala trofej Icon Award. Oblečená v čiernych kožených nohaviciach, ktoré doplnil top s dlhou vlečkou a kožušinová vesta, bola neprehliadnuteľná.

Pri príležitosti prevzatia ceny sa speváčka neváhala prihovoriť divákom a poukázala na to, že svet je krásny tým, že je pestrý. „Každý sme iný a všetci sme pritom rovnakí. Sme zraniteľní. Všetci túžime po tom, aby nás iní akceptovali, aby nás povzbudzovali. Láska pochádza len z jedného zdroja – jemnosť, láskavosť, úcta a Boh,“ vyhlásila Janet, najmladšia z početného rodinného klanu Jacksonovcov.

Speváčka Janet Jackson na Annual OUT100...
Speváčka Janet Jackson na Annual OUT100 Celebration Gala. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Meno sestry zosnulého Michaela Jacksona sa skloňovalo nedávno v súvislosti s nečakaným rozvodom s jej bohatým manželom Wissamom Al Mana. Sama hviezda sa k súkromiu nikdy nevyjadruje a na margo rozchodu len uviedla, že zostávajú s expartnerom priateľmi. Neskôr však médiá priniesli aj správy od jej brata, ktorý tvrdil, že Al Mana speváčku psychicky a následne aj fyzicky týral. Dvojica má spolu syna.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Janet Jackson #hudba #diva #cena
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cítite vnútorný nepokoj. Vaše telo aj myseľ si potrebujú len oddýchnuť.
Domáce práce rozdelíte medzi...

+ Pravidelné, nočné vyjedanie chladničky sa čoskoro odzrkadlí na vašom tele.
Rozhodnete sa pre plánovanú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk