Arogantné kroky dráždia susedov Pippy Middletonovej

11.11.2017 14:00
Pippa Middleton a James Matthews
Šťastní novomanželia Pippa Middleton a James Matthews po obrade v kostole Svätého Marka. Autor: ,

Bývanie vedľa celebrity akou je v Británii sestra vojvodkyne Kate, čerstvo vydatá Pippa Middleton, nie je až taká výhra, ako sa môže zdať.

Svoje o tom vedia jej susedia, ktorí neváhajú a na známu tmavovlásku sa sťažujú médiám. Dôvodom má byť nadstavba domu v Londýne, v ktorom žije so svojím manželom, Jamesom Matthewsom.

Vila, ktorej cena sa odhaduje na 19 miliónov eur, je pre dvojicu, zdá sa, malá. A tak sa pustili do jej prestavby. Pribudne ďalšie poschodie, na ktorom majú byť šatníky a ďalšia kúpeľňa. Pre Daily Mail sa vyjadrila Ellen Dyvik, ktorá býva hneď vedľa Pippy Middleton. Čo sa jej nepáči? „Ich nadstavba výrazne obmedzí dopad svetla do nášho domu, do kuchyne, kam vždy svietilo slnko na obed. Ich dom je dostatočne veľký na to, aby ho vhodne upravili na už existujúcej ploche,“ píše Daily Mail.

Aj ďalší zo susedov je nahnevaný. Marc Perusat opísal, ako mu pred pár rokmi jeho celebritní susedia poškodili kamenný plot okolo záhrady, čo mohlo podľa jeho vyjadrení niekoho stáť život. Ospravedlnenia sa vraj z úst susedov nikdy nedočkal.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Pippa Middleton #Londýn
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cítite vnútorný nepokoj. Vaše telo aj myseľ si potrebujú len oddýchnuť.
Domáce práce rozdelíte medzi...

+ Pravidelné, nočné vyjedanie chladničky sa čoskoro odzrkadlí na vašom tele.
Rozhodnete sa pre plánovanú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk