Nick Jonas prežíva neskutočné chvíle: Nominácia je jeho splnený sen

15.12.2017 12:36
Herec a spevák Nick Jonas.
Herec a spevák Nick Jonas. Autor: ,

Robiť si žarty z jeho tvorby síce môžete, ale jedno je isté - talent Nicka Jonasa sa dočkal ocenenia. Nominácie na Zlatý glóbus. Bývalý člen súrodeneckej kapely bol z toho v šoku.

Dvadsaťpäťročný hudobník a tiež herec, ktorý sa objaví vo filme Jumanji: Vitajte v džungli, prezradil, že moment, keď ohlásili jeho nomináciu sa mu javí ako celkom nereálny. „Normálne som sedel, díval sa do neznáma a pýtal sa sám seba: ‚Je to naozaj reálne? Nemám pocit, že by to bolo skutočné.‘,“ opísal svoje pocity Jonas.

„Klamal by som, ak by som tvrdil, že som nemyslel na takýto moment a nedúfal v to, že si niekto všimne, že skladám hudbu. Momentálne to prežívam ako veľmi špeciálnu vec. Ani neviem, či dokážem plnohodnotne vyjadriť slovami, čo pre mňa tá nominácia znamená,“ uviedol Jonas, ktorý získal nomináciu za spoluautorstvo k hitu Home z animovanej snímky Ferdinand.

Pokiaľ sa potvrdia prognózy, ktoré väčšinou ponúkajú nominácie na Zlaté glóbusy, je veľmi pravdepodobné, že skladba získa nomináciu aj v prípade oscarových ocenení. Jonas však zatiaľ takto ďaleko neplánuje. Tvrdí, že spokojný je už aj s tým, čo dosiahol v týchto chvíľach.

Herec
		Dwayne Johnson, známy tiež ako The
		Rock,...
Herec a
		spevák Nick
		Jonas.
+4Herec Jack
		Black.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zlatý glóbus #úspech #nominácia #Nick Jonas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Odolajte jedlu, ktoré vám škodí aj keď je vašim obľúbeným.
Nenechajte sa oklamať a všetko si overujte...

+ Už nie je teplé počasie, začnite sa podľa toho aj obliekať.
Tento týždeň sa od vás bude očakávať väčšia...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk