Sex v meste so slávnou moderátorkou v úlohe Samanthy?

19.01.2018 13:30
Zľava: Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker,...
Zľava: Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis a Cynthia Nixon - herečky počas premiéry filmu Sex v meste 2 v Japonsku. Autor:

Potom, ako herečka Kim Cattrall (61) definitívne odmietla rolu Samanthy Jonesovej v ďalšom pokračovaní filmu Sex v meste, sa špekulácie o jej možnej náhradníčke iba množili.

A teraz priliala olej do ohňa aj Sarah Jessica Parker (52), predstaviteľka spisovateľky Carrie Bradshawej.

Parker už rolu Samanthy pred časom ponúkla moderátorovi Stephenovi Colbertovi (53), keď bola ako hosť v jeho šou. Samozrejme, išlo o vtip. Aktuálne však tú istú ponuku zopakovala aj moderátorke Ellen DeGeneresovej (59), keď bola predstaviteľka Carrie v jej šou. „Ty budeš hrať Samanthu. Ponúkam ti tú istú možnosť,“ povedala Sarah Jessica Parker potom, ako v štúdiu práve vtipkovali o ponuke, ktorú dostal Colbert.

O tom, či niekedy vôbec vznikle tretie pokračovaniu filmu Sex v meste, hlavná predstaviteľka povedala: „Myslím si, že musí prejsť isté obdobie smútku. Po ňom možno budeme v nálade o tom vôbec rozmýšľať. Možno aj o tom, či by si ty mohla hrať Samanthu,“ povedala Parker smerom k moderátorke Ellen DeGeneresovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ellen DeGeneres #Sex v meste #Kim Catrall
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...