Melanie Griffith na Opernballe Rakúšanov neohúrila

09.02.2018 11:30

Melanie Griffith (60) sa stala vo štvrtok večer hollywoodskym hosťom podnikateľa Richarda Lugnera počas 62. ročníka viedenského Opernballu.

Niečo pred deviatou večer sa herečka v sprievode Lugnera objavila na červenom koberci. Ako uvádzajú rakúske médiá, na sebe mala 20-rokov staré šaty tuniského dizajnéra Azzedine Alaia, ktorý pred pár mesiacmi zomrel. Hladké čierne šaty síce herečke sedeli a jej štíhlej postave lichotili, v Rakúsku však neohúrili a médiá ich označili za málo slávnostné na takúto príležitosť. „Look“ hollywoodskej divy nezachránil ani výraznejší náhrdelník.

Melanie Griffith ako čestný hosť počas...
Melanie Griffith ako čestný hosť počas viedenského Opernballu. Autor: Profimedia

Ako herečka pre rakúske médiá uviedla, mesto si nepozrela, pretože bola veľká zima. Štvrtok trávila športom, relaxom a následnou prípravou na večer. Okrem Griffithovej sa na plese objavila aj ďalšia herečka, anglická hviezda Lily James (28), medzi hosťami bola aj známa modelka Waris Dirie. Lugner dojem z Melanie Griffithovej opísal pre médiá len stručne: „Je super. Dochvíľna, priateľská, jednoducho super.“

Viedenský Opernball
		2018.
Pohľad na otvárací
		program
		viedenského...
+3Pohľad na otvárací
		program
		viedenského...

Hosťami slávneho podujatia sa v minulosti stali napríklad Brooke Shields (2016), Kim Kardashian (2014), Gina Lollobrigida (2013) a mnohé ďalšie slávne dámy. Minulý rok do Viedne zavítala dobrá priateľka herečky Melanie Griffithovej, Goldie Hawn.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Opernball #Melanie Griffith
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk