Sexi scény? Sem s nimi! Chrissy Teigen je pripravená na novú kariéru

13.02.2018 11:40
Modelka a laureátka ceny Revolve Chrissy Teigen.
Modelka Chrissy Teigen. Autor: ,

Americká modelka Chrissy Teigen sa cíti byť pripravená stať sa filmovou hviezdou, pričom ju k tomu primäli "príšerné filmy".

Manželka speváka Johna Legenda sa tak vyjadrila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „O.K. Filmy sú príšerné. Teraz som pripravená stať sa slávnou herečkou. Pošlite mi všetky scenáre. Prosím, poznamenajte si, že nedokážem plakať na povel, ale som veľmi šťastné, nahnevané, unavené, protivné, super milé dievča a mojou silou je úplná ľahostajnosť. Budem robiť aj sexi scény, nemusí to dávať zmysel,“ napísala 32-ročná rodáčka z Delty v Utahu.

Christine „Chrissy“ Teigen debutovala v roku 2010 na titulnej strane plavkového vydania časopisu Sports Illustrated. O štyri roky neskôr sa pri príležitosti 50. výročia edície objavila na jej obálke spolu s Ninou Agdal a Lily Aldridge. Pre magazín pózovala aj v rokoch 2011, 2012, 2013 a 2017. Predstavila sa tiež napríklad vo videoklipoch ku skladbám All Of Me či Love Me Now jej manžela Johna Legenda. Príležitostne sa venuje aj moderovaniu a herectvu. Je tiež autorkou kuchárskej knihy Lahodné pokušenia (2016).

#John Legend #film #Chrissy Teigen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po celom dni v práci, večer vypnite všetku elektroniku aj hlavu.
Nespájajte prácu so súkromím, bude to...

+ Dbajte, aby ste do seba nedávali žiadne zbytočné lieky.
Za svoju prácu budete aj patrične odmenený.
...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk