Ďalší domov?! Depardieu prekvapuje, sťahuje sa do Alžírska

Francúzsky herec Gérard Depardieu uviedol, že sa plánuje presťahovať do Alžírska.

22.02.2018 14:40
Gerard Depardieu Foto: ,
Herec Gérard Depardieu.

V rozhovore s denníkom La Provence sa tiež snažil mierniť svoj sporný výrok spred pár dní o správaní sa Alžírčanov žijúcich v Marseille. Šesťdesiatdeväťroč­ný herec má od roku 2012 kvôli nižším daniam trvalé bydlisko v Belgicku a má tiež ruské občianstvo.

Depardieu nedávno v jednom interview povedal, že Alžírčania žijúci v Marseille by sa v Alžírsku nemohli správať tak, ako sa správajú v tomto juhofrancúzskom meste. „V Alžírsku neuvidíte Alžírčana, ako sa chová zle, pretože starší a úcta ich rýchlo privedú k rozumu,“ uviedol Depardieu.

Denníku La Provence potom ale povedal, že jeho slová boli „zrejme zle pochopené“. Svojím výrokom myslel to, že Alžírčania z Marseille by sa vo svojej vlasti „neodvážili povedať ani štvrtinu toho“, čo vo Francúzsku.

„Úcta sa stráca,“ usúdil slávny herec. „Ja sám sa ale do Alžírska čoskoro odsťahuje, rovnako ako napríklad (bývalý futbalista) Éric Cantona, ktorý býva v Orane (Vahráne). Ja som si vybral Alžír,“ povedal Depardieu. Alžírsko je podľa neho nádherná krajina.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #sťahovanie #Gérard Depardieu #Alžírsko #krajina #výrok

+ Usmievajte sa od rána, naladíte sa na dobrý a úspešný deň.
Momentálne pracovné miesto je len vaša zastávka,...

+ Vystúpili ste zo svojej komfortnej zóny a neprospieva vám to.
Poproste svojich kolegov o pomoc, nie je hanba...