Čvančarová na Českých levoch už predviedla tehotenské bruško

12.03.2018 00:00

Len pred pár dňami médiami obehla správa, že česká herečka, ktorá o pár dní oslávi okrúhlu štyridsiatku, čaká svoje druhé dieťa.

K 5-ročnej dcére Elenke, ktorú vychováva s manželom, choreografom Petrom Čadkom, tak pribudne o pár mesiacov súrodenec.

Tehotenské bruško už bolo na peknej tmavovláske viditeľné aj počas sobotňajšieho večera, kedy sa v Prahe rozdávali ocenenia Český lev. Napriek rafinovanému strihu vínovočervených šiat, ktoré pri pohľade spredu bruško herečky nijako nezvýrazňovali, pri pohľade zboku už bolo jasne videteľné.

Jitka Čvančarová počas slávnostného večera...
Jitka Čvančarová počas slávnostného večera udeľovania Českých levov. Autor: Profimedia

Na pódiu „levov“ Čvančarová počas rozhovoru s moderátorkou večera, Adelou Vinczeovou tehotenstvo nielenže priznala, ale aj povedala, že sa cíti výborne. Následne herečka potešila slovenského režiséra Petra Bebjaka, ktorý si z jej rúk prevzal Českého leva v kategórii „Najlepší televízny film, miniséria“ za seriál Spravodlivosť. Ten vznikol pod hlavičkou Českej televízie.

Herečke sa darí aj na poli kariéry, ako prezradila počas priameho prenosu, čoskoro sa dostane do kín filmová novinka „Nabarvené ptáče“ uznávaného režiséra Václava Marhoula, v ktorom si zahrala jednu z úloh. Ako dodala, práve na spomínanú snímku je veľmi pyšná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #Jitka Čvančarová #Český lev 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky u akýchkoľvek lekárov.
Veci musíte mať plno pod kontrolou, vtedy...