Čvančarová na Českých levoch už predviedla tehotenské bruško

Len pred pár dňami médiami obehla správa, že česká herečka, ktorá o pár dní oslávi okrúhlu štyridsiatku, čaká svoje druhé dieťa.

12.03.2018 00:00
debata

K 5-ročnej dcére Elenke, ktorú vychováva s manželom, choreografom Petrom Čadkom, tak pribudne o pár mesiacov súrodenec.

Tehotenské bruško už bolo na peknej tmavovláske viditeľné aj počas sobotňajšieho večera, kedy sa v Prahe rozdávali ocenenia Český lev. Napriek rafinovanému strihu vínovočervených šiat, ktoré pri pohľade spredu bruško herečky nijako nezvýrazňovali, pri pohľade zboku už bolo jasne videteľné.

Jitka Čvančarová počas slávnostného večera... Foto: Profimedia
Jitka Čvančarová Jitka Čvančarová počas slávnostného večera udeľovania Českých levov.

Na pódiu „levov“ Čvančarová počas rozhovoru s moderátorkou večera, Adelou Vinczeovou tehotenstvo nielenže priznala, ale aj povedala, že sa cíti výborne. Následne herečka potešila slovenského režiséra Petra Bebjaka, ktorý si z jej rúk prevzal Českého leva v kategórii „Najlepší televízny film, miniséria“ za seriál Spravodlivosť. Ten vznikol pod hlavičkou Českej televízie.

Herečke sa darí aj na poli kariéry, ako prezradila počas priameho prenosu, čoskoro sa dostane do kín filmová novinka „Nabarvené ptáče“ uznávaného režiséra Václava Marhoula, v ktorom si zahrala jednu z úloh. Ako dodala, práve na spomínanú snímku je veľmi pyšná.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #Jitka Čvančarová #Český lev 2018

+ Slnko a úsmev zlepší nielen vašu náladu, ale aj zdravotné ťažkosti.
Analyzujte svoje...

+ Prechádzka pri východe slnka bude nielen krásna, ale dodá potrebnú energiu.
Svoje pracovné úspechy...