Život, aký žijem, nie je pre každého, tvrdí slávna Kim Kardashian

14.03.2018 09:00
Televízna celebrita Kim Kardashian West.
Televízna celebrita Kim Kardashian West. Autor: ,

Na začiatku som prihliadala na to, aké názory majú na mňa ľudia, uviedla televízna a internetová hviezda Kim Kardashian. To sa vraj už zmenilo.

Slávna celebrita sa priznala v rozhovore pre nové vydanie magazínu Elle, že dnes je so svojím životom spokojná a nezáleží jej na tom, čo si o nej myslí verejnosť. „Veci, ktoré ma dnes robia šťastnou, sú iné ako kedysi. Ale prisahám, že na to, ako žijem, sa musí narodiť. Nie je to pre každého. Ja to viem zvládnuť, myslím si,“ uviedla Kardashian, ktorá sa len nedávno stala trojnásobnou mamou.

Kým prvé dve deti priviedla na svet prirodzenou cestou, tretie jej vynosila náhradná matka. Manželka rapera Kanye Westa uvažuje ešte nad jedným prírastkom. Pri tom by však aj chcela zostať. „Myslím si, že viac ako štyri deti by som nezvládla,“ vysvetlila pre Elle svoje dôvody.

„Môj čas sa delí na tesnotky. A myslím si, že u všetkých párov je dôležité, aby matka dávala manželovi toľko pozornosti, koľko jej dáva deťom,“ doplnila ešte 37-ročná Američanka s arménskymi koreňmi, ktorá vraj svojho partnera naučila byť pokojnejším.

„On ma zase naučil častejšie prejaviť vlastný názor. Sme vyvážený pár,“ podotkla ešte Kim Kardashian.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sláva #manžel #Kim Kardashian #Kanye West #Elle #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa premôžte aj keď ste naozaj unavený, musíte svoju prácu dokončiť.
Potrebujete peniaze, tak môžete...

+ Máte okolo seba dosť ľudí, ktorí budú šťastní ak vám budú môcť pomôcť.
Kúpte si všetko, čo potrebujete...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk