Rozchod slávneho páru! Kráska Hadid dala zbohom Zaynovi Malikovi

14.03.2018 11:44
Zayn Malik a modelka Gigi Hadid
Spevák Zayn Malik a modelka Gigi Hadid na akcii začiatkom mája 2016. Autor: ,

Bezmála osemnásť mesiacov vydržali spolu ako pár. Ale to je už minulosť. Topmodelka Gigi Hadid a spevák Zayn Malik sa rozišli.

Obaja ex-partneri o rozchode informovali na sociálnych sieťach, Malik sa prihovoril verejnosti prostredníctvom Twitteru a rovnakú platformu využila aj známa kráska z mól a tituliek magazínov.

„Gigi a ja sme mali neuveriteľne zmysluplný, láskyplný a zábavný vzťah a stále cítim obrovskú mieru rešpektu a úcty k Gigi ako žene a priateľke,“ uviedol Malik. „Som vďačný všetkým našim fanúšikom za rešpektovanie súkromia v čase tohto náročného rozhodnutia,“ doplnil ešte bývalý člen formácie One Direction.

Plavovlasá modelka následne napísala na svojom konte na Twitteri, že väčšina vyhlásení o rozchode vyznieva neosobne, lebo je vlastne nemožné slovami opísať, čo dvaja ľudia zažili spolu za obdobie niekoľkých rokov. „Vždy budem vďačná za lásku, čas a životné lekcie, ktoré sme spolu so Zaynom zdieľali,“ napísala Hadid, ktorá tiež doplnila, že svojmu expartnerovi želá len to najlepšie a plánuje ho podporovať ďalej ako umelca a priateľa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zayn Malik #Twitter #rozchod #láska #Gigi Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Netrávte veľa času doma, radšej sa prejdite vonku.
Ukázali ste sa v tom najlepšom svetle, môžete byť na...

+ Čakanie vám ubehne rýchlejšie keď začnete myslieť pozitívnejšie.
Dávajte si pozor na svoju prácu, čoskoro...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk