Gibson útočil aj na môjho syna, tvrdí Grigorieva a chce polmilióna

Kto by si myslel, že škandalózne prepieranie súkromia okolo vzťahu Mela Gibsona a Oksany Grigorievovej je už passé, je na omyle. Ruska "znovu" tiahne do boja.

16.08.2011 08:30
Oksana Grigorieva a Mel Gibson Foto:
Táto láska sa neskončila pekne - ex-partneri Oksana Grigorieva a Mel Gibson sa stále súdia.
debata

Podľa informácií Daily Mail, ktorý sa odvoláva na americký portál TMZ.com, sa ex-partnerka hollywoodskeho herca a režiséra okrem iného žiada od Gibsona ďalšieho polmilióna dolárov. Chce ich ako kompenzáciu pre štrnásťročného syna Sashu, ktorého má z predchádzajúceho zväzku.

Sasha, ktorého otcom je herec Timothy Dalton, údajne utrpel emocionálnu ujmu, keď bol svedkom jej hádky s Gibsonom. Pre vtedajší konflikt, ktorý sa mal skončiť fyzickým násilím a pri ktorom vraj 41-ročná hudobníčka prišla o kúsok zuba, sa už s Gibsonom súdi. Doposiaľ však v žalobe figurovala len ona sama a dcérka Lucia, ktorej otcom je práve hrdina série Smrtonosná zbraň.

Teraz však Grigorieva tvrdí, že Gibson bol násilný aj k jej synovi. Okrem posmeškov a nadávok sa mu vraj vyhrážal a vystrašil ho tak, že sa chlapec ukrýval pod posteľ. Raz vraj syna Alexandra surovo hodil na stôl. Podobné obvinenia však právnici herca rezolútne odmietajú.

A hoci sa o súdnom procese v posledných mesiacoch mlčalo, boj o finančné vyrovnanie a odškodné dvojice vraj ani zďaleka nie je na konci.

debata chyba

+ Vaše zdravie by malo byť pre vás na prvom mieste, myslite nato.
Porozmýšľajte nad novoročnými záväzkami, tento...

+ Varte si sami podľa svojej chuti, bude to tak lepšie.
Nemusí sa vám všetko podariť nato aby ste boli úspešný,...