Žeby nová Amal? Pitt sa stretáva s krásnou profesorkou, toto je ona!

06.04.2018 14:33
Neri Oxman
Na zábere je Neri Oxman, ktorá by mala byť vraj potenciálnou priateľkou herca Brada Pitta. Autor:

O súkromnom živote herca Brada Pitta sa od jeho rozchodu s manželkou Angelinou Jolieovou špekuluje takmer neustále. Teraz k dohadom pribudlo opäť nové meno. Pitt má vraj slabosť pre krásnu profesorku.

Reč je o Neri Oxmanovej, rodáčke z izraelskej Haify, ktorá od roku 2005 žije a pracuje v USA. Oxman je profesorkou na univerzite v Michigane a zároveň pôsobí ako architektka a umelkyňa, ktorej diela sa nachádzajú napríklad aj v priestoroch newyorského Múzea moderného umenia (MoMA).

V roku 2012 túto 42-ročnú dámu s kučeravými kaderami zaradil magazín Shalom Life do zoznamu „najtalentova­nejších, najvtipnejších, zábavných a rozkošných Židoviek na svete“.

S Pittom ju podľa informácií magazínu People spája najmä nadšenie pre architektúru a umenie. Zdroj, na ktorý sa odvoláva časopis, tvrdí, že ide skôr o „profesionálne priateľstvo“. Zároveň sa však objavujú hlasy, že hollywoodsky herec by chcel s Oxmanovou, ktorá už bola v minulosti vydatá, tráviť viac času. Má pre ňu údajne veľkú slabosť a cíti sa v jej spoločnosti komfortne a spokojne.

Objavili sa aj prirovnania k hercovi Georgovi Clooneym a jeho manželke Amal – medzinárodne známej právničke. Podľa niektorých sa Pitt po vzťahu so ženami z filmového priemyslu sústredil iným smerom a rád by videl po svojom boku niekoho, ako je Neri.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#umenie #spojenie #rande #profesorka #priateľstvo #Neri Oxman #kráska #Brad Pitt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, vaše telo to nestrávi ľahko a bude vám zle.
Buďte opatrný, čo sa týka financií,...

+ Ak sa dnes nebudete cítiť dobre, určite zalezte do postele a vyliečte sa.
Neberte si teraz pôžičku, nie je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk