Brad Pitt medzi športovými fanúšikmi! Kde je krásna profesorka?

12.04.2018 00:00

Brad Pitt si zašiel na bejzbal a bez povšimnutia fotografov nezostal.

Ako fanúšik si vychutnal zápas medzi Los Angeles Dodgers a Oakland Athletics. So šiltovkou na hlave a jemným strniskom na tvári takmer „zapadol“ medzi ostatných ľudí v hľadisku.

Herec Brad Pitt na bejzbalovom zápase  Los...
Herec Brad Pitt na bejzbalovom zápase Los Angeles Dodgers a Oakland Athletics v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Michael Owen Baker

Zdá sa, že život oscarového herca sa po rozchode s Angelinou Jolie dostáva do bežných koľají. Strhaná tvár, ktorú ukazoval médiám, je minulosťou a na perách mužského idolu sa už objavuje aj úsmev. Podľa amerických médií stojí za jeho zmenou žena. Už minulý týždeň obehli svet informácie, že Pitt má slabosť pre krásnu izraelskú profesorku Neri Oxman, ktorá od roku 2005 žije v USA.

Aktuálne informuje magazín „US Weekly“ dokonca o začínajúcom vzťahu. „Chémia medzi nimi funguje a po prvom stretnutí sa začali pravidlene stretávať, majú romantický vzťah,“ citoval magazín zdroj z okolia herca.

Každopádne, na bejzbalovom podujatí mu žiadna žena spoločnosť nerobila, napriek tomu sa herec v hľadisku výborne bavil po boku neznámeho muža, ktorý mal na hlave takisto ako on šiltovku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Brad Pitt #bejzbal
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete mať pred sebou dôležité životné rozhodnutie, týka sa vášho zdravia.
Svoju prácu dnes určite...

+ S opaľovaním pozor, nezabúdajte sa natierať opaľovacím krémom.
Svoju prácu si plňte poctivo, skôr či...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk