Už je aj vosková! Meghan Markleovú zvečnili ako sochu v slávnom múzeu

10.05.2018 13:06
Voskové figuríny Meghan Markleovej a princa...
Voskové figuríny Meghan Markleovej a princa Harryho odhalili pre verejnosť v múzeu Madame Tussauds v New Yorku. Autor: ,

Americká herečka Meghan Markle sa už pred svadbou s princom Harrym dočkala vlastnej sochy v slávnom múzeu voskových figurín Madame Tussauds - dokonca hneď v dvoch pobočkách.

Snúbeneckú dvojicu budú môcť vidieť návštevníci múzea v Londýne aj v New Yorku. Na londýnskej figuríne sú oblečené zelené šaty značky P.A.R.O.S.H., ktoré mala herečka na sebe počas oznámenia zásnub. Stáť bude po boku sochy princa Harryho, ktorý dostal po novom bradu.

Obe figuríny si bude môcť verejnosť prvýkrát pozrieť 18. mája, teda deň pred kráľovskou svadbou. V deň svadby, 19. mája, budú mať voľný vstup do múzea počas jedného dňa návštevníci s menom Meghan alebo Harry.

Voskové figuríny Meghan Markleovej a princa...
Voskové figuríny Meghan Markleovej a princa Harryho odhalili pre verejnosť v múzeu Madame Tussauds v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Sesterské múzeum Madame Tussauds v New Yorku odhalilo sochu snúbencov tiež, pričom tam obliekli Meghan do ďalších šiat, ktoré mala na sebe počas verejnej udalosti pred objektívmi fotografov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vosková figurína #princ Harry #Meghan Markle #svadba princa Harryho
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Samota vám určite prospeje, prídete na nové nápady, ktoré zrealizujete.
Dnes sa vám niečo veľmi podarí,...

+ Dnešný deň bude pre vás úplne pohodový bez akýchkoľvek bolestí.
Dnes vám nepôjde všetko tak, akoby ste si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk