Harry a Meghan už ako mladomanželia! Bodkou za svadbou bola večerná párty

20.05.2018 08:22
princ Harry, Meghan Markle
Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu, opúšťajú Windsorský zámok a mieria na večernú recepciu do Frogmore House. Autor: ,

Obloha bez jediného mráčika bola nad Windsorom v okamihu, keď sa čerství novomanželia, vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, vybrali v sobotu večer z Windsorského hradu do sídla Frogmore House.

Vo Windsore si Meghan, Hary a ich 600 pozvaných hostí vychutnali recepciu, ktorú pre nich usporiadala kráľovná Alžbeta II.

O čosi menej hostí sa následne presunulo do sídla Frogmore House, kde usporiadal otec ženícha, princ Charles, súkromnú večernú recepciu pre manželský pár a 200 najbližších priateľov a členov rodiny.

Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a...
Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu, opúšťajú Windsorský zámok a mieria na večernú recepciu do Frogmore House. Autor: SITA/AP, Steve Parsons

Zo svadobných šiat sa Meghan prezliekla do modelu z dielne britskej návrhárky Stelly McCartneyovej. Meno dizajnérky sa skloňovalo aj so svadobnou róbou, no napokon sa o ňu postarala iná Britka, návrhárka Clare Waight Keller. Snehobiele šaty na recepciu boli z jemného hodvábu a Meghan ich mala zapnuté okolo krku. Práve takýto štýl šiat sa stal pre Američanku typickým. Napokon mu zostala verná aj počas svojho veľkého dňa.

Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a...
Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu, opúšťajú Windsorský zámok a mieria na večernú recepciu do Frogmore House. Autor: SITA/AP, Steve Parsons

Pár na hradnom nádvorí nasadol do pristaveného Jaguaru typ Zero na elektropohon s otvorenou strechou, za volant sa posadil sám vojvoda zo Sussexu.

Meghan
		Markle a princ  Harry
		opúšťahú...
Meghan
		Markle a princ Harry opustili Windsor
		v...
+5Meghan Markle a princ
		Harry opustili Windsor
		v...

Okrem členov kráľovskej rodiny dostal na recepciu pozvánku aj herec a moderátor James Corden, ktorý sa zhostil úlohy „zabávača“ na spomínanej večernej recepcii.

Meghan
		Markle a princ Harry, vojvodkyňa
		a...
Meghan
		Markle a princ Harry, vojvodkyňa
		a...
+4Meghan Markle a princ
		Harry, vojvodkyňa
		a...

Novomanžel podľa médií v sobotu daroval svojej žene štvorcový akvamarínový prsteň, ktorý patril jeho matke, zosnulej princeznej Diane. Po celú noc bola podľa britskej tlače od sídla počuť hlasná hudba a hodinu pred polnocou miestneho času ožiaril oblohu ohňostroj odpálený pri Frogmore House na počesť novomanželov.

Harry daroval Meghan štvorcový akvamarínový...
Harry daroval Meghan štvorcový akvamarínový prsteň, ktorý patril zosnulej princeznej Diane. Autor: SITA/AP

Ako uviedli britské médiá, svoju manželskú noc mal čerstvo zosobášený pár stráviť na hrade Windsor, do ich domova, ktorým je Kensingtonský palác, by sa mali Harry a Meghan vrátiť v nedeľu.

Princ
		Harry a Meghan Markle sa stali v
		sobotu...
Bozk
		mladomanželov pred Kaplnkou svätého Juraja.
+12Princ Harry as
		manželkou pózujú už ako
		manželia...

Britská kráľovská rodina sa poďakovala ľuďom, ktorí v sobotu pricestovali do Windsoru, i tým, ktorí na celom svete sledovali svadbu princa Harryho s herečkou Meghan Markle. Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter ešte raz zablahoželali mladomanželom, vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #Meghan Markle #svadba princa Harryho
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše zdravie ovplyvňujete len vy sami, preto sa začnite o seba viac starať.
Začnite premýšľať ekonomicky,...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...