Tréning sa vyplatil! Melanie Griffith predviedla štíhlu postavičku v plavkách

22.06.2018 00:00

Herečka Melanie Griffith (60) si vychutnáva európsku dovolenku. Dorazila k brehom Sardínie.

Pre pár dňami sa na luxusnej jachte plavila pri brehoch Francúzska, o zábery z plavby sa podelila aj s fanúšikmi na Instagrame. A už sa slávna hviezda presunula trocha ďalej a z jachty si vychutnáva výhľad na brehy Sardínie. Práve na tomto ostrove niekdajšia manželka Antonia Banderasa dovolenkuje v týchto dňoch.

Melanie Griffith dovolenkuje na jachte pri...
Melanie Griffith dovolenkuje na jachte pri brehoch Sardínie. Autor: Profimedia

Fotografi ju zachytili, ako sa v čiernych celých plavkách prechádza po palube lode. A hodiny v posilňovni sú na jej tele badateľné. Blond hviezda sa môže pochváliť postavičkou štíhlou ako prútik, ktorú rozhodne pred objektívmi schovávať nemusí.

Herečka si európsku dovolenku užíva v spoločnosti kamarátok, od jej rozvodu s Banderasom sa po jej boku oficiálne nový muž neobjavil. Za španielskeho herca bola vydatá v v rokoch 1996 až 2015 a z ich manželstva pochádza jedno spoločné dieťa, dcéra Stella.

V roku 2009 jej lekári diagnostikovali rakovinu kože, ktorá jej zasiahla oblasť na nose. Jednu z operácií podstúpila aj minulý rok, zákrok bol na jej tvári viditeľný aj počas jej návštevy Viedne vo gebruári, kedy sa stala hviezdou slávneho Opernballu.

Podnikateľ  Richard Lugner a Melanie Griffith...
Podnikateľ Richard Lugner a Melanie Griffith vo Viedni počas tlačovej konferencie. Autor: Reuters, HEINZ-PETER BADER

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Melanie Griffith #Sardínia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku