Čo sa stane, keď chlapec nechce dospieť? Svoje o tom vie aj Celeste Buckingham

22.06.2018 00:00
Celeste Buckingham
Celeste Buckingham pri nakrúcaní klipu Immature. Autor:

Speváčka Celeste Buckingham predstavila druhý singel zo svojho aktuálneho albumu Bare, pieseň s názvom Immature. Premiéru pesničky sprevádza videoklip plný známych tvárí zo Slovenska i Českej republiky.

Nový singel Immature, v doslovnom preklade znamená nedospelý či nevyzretý. Podľa Celestiných slov je táto pieseň jej oficiálnym odkazom konkrétnemu mužovi. "Všeobecne v texte opisujem, že vo vzťahoch v mladom veku je často problémom to, že buď jeden alebo druhý nie je dostatočne dospelý, a preto zlyháva komunikácia a z toho, čo mohlo byť, napokon n nie je,“ opisuje speváčka.

Príbeh, ktorý v piesni opisuje, sa rozhodla presne odzrkadliť aj vo videoklipe. Réžiu zverila Samuellovi Hoffmanovi, ktorý nakrúcal aj jej posledný videoklip Go Away. „Spolupráce so Celeste mám naozaj rád. Je tvárna, dokáže sa perfektne stotožniť s tým, o čom spieva a tým pádom to aj po hereckej stránke ide tak nejak samo,” pochvaľuje si spoluprácu Samuell. "Celeste obklopená svojimi kamarátkami spieva o chlapčenskej nedospelosti, takže sme spoločnými silami vymysleli scenár, v ktorom ukazujeme bežný deň partie chalanov, ktorí si robia, čo chcú a nemyslia na následky. Provokujú, sú drzí, nezodpovední, neverní. Majú v sebe niečo, na čo namotajú dievčatá a tie často skončia so zlomeným srdcom. Občas sa im to vypomstí a karta sa obráti, ale poučia sa niekedy? Verím, že sa v tom nájdu mnohí a mnohé…“ vysvetľuje Samuell posolstvo skladby.

Jednotlivé postavy vo videoklipe stvárnili Celestini kamaráti z hereckej i hudobnej scény. Pred kamerou sa ocitli českí herci Jan Komínek a Vladimír Polívka a herec a spevák Adam Mišík a speváčky Ronie a Laris Diam. „Som veľmi rada, že moji kamaráti a herci prijali pozvanie, aby si v klipe zahrali a do príbehu som zakomponovala aj moje dobré kamarátky. Nakrúcanie sme si spolu veľmi užili,“ spomína Celeste na dva natáčacie dni strávené s priateľmi v Prahe.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Celeste Buckingham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nesledujte neustále svoje zdravie, ste zdravý ako rybička.
Ak cítite, že potrebujete zmeniť prostredie,...

+ Nepredbiehajte udalostiam a počkajte na to čo vám povie lekár.
Neprepínajte svoje sily, potrebujete prácu...