Keby som nemala hity, tak tu nie som, hovorí Beáta Dubasová

Slovenská speváčka Beáta Dubasová sa domnieva, že jej kolegovia a kolegyne, tak ako aj ona sama, sa často ocitajú v zajatí svojich najväčších hitov.

05.07.2018 00:00
Beáta Dubasová Foto:
Spevák Beáta Dubasová na bratislavskej premiére novej českej komédie Dve nevesty a jedna svadba.
3

„Pri každom vystúpení môžem zaspievať možno dve alebo tri nové pesničky. Gro sú vždy moje hity, ktoré všetci očakávajú, ale mne to nevadí, som s tým zmierená a som, naopak, rada, že ich mám. Keby som ich nemala, tak tu nie som,“ povedala v rozhovore.

Spievanie ju podľa vlastných slov nikdy neomrzí. „My speváci máme zaujímavú prácu, vždy ideme do iného mesta a k iným ľuďom. To je na našom povolaní fajn, že to nie je stereotyp, aj keď tie pesničky sa možno niekomu také zdajú. Mne to tak nepríde, pretože spievam stále naživo a vždy si to môžem trošku ozvláštňovať,“ vysvetlila energická rodáčka zo Stropkova.

Ďalšou vecou, ktorú na svojej práci miluje, je práve cestovanie. „Mám dokonca taký zošit, do ktorého si píšem, kde všade som už bola a bola som teda už všelikde, od východu po západ. Teraz by som sa možno celkom rada pozrela znova do Čiech. Tam chodím, odkedy sme sa rozdelili, veľmi málo a veľmi by ma potešilo, keby som tam mohla ešte vystúpiť,“ priznala Dubasová.

„Ale nesťažujem si, aj na Slovensku mám fantastické publikum! A napokon ani nič neplánujem, nechávam na osud, nech mi priveje, čo potrebujem. Aj tak väčšinou všetko, čo som chcela naplánovať, ma stálo len veľa síl a nakoniec to ani nevyšlo,“ dodala.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #speváčka #tvorba #hit #Beáta Dubasová

+ Chodievajte na pravidelné masáže, prospeje to vášmu zdraviu.
Ak sa vám dnes niečo nepodarí, nesťahujte so sebou...

+ Mali by ste prehodnotiť svoj životný štýl a to okamžite, inak budete mať nadváhu.
Dnes môžete viac stratiť ako...