Krásna Mila Kunis má ale obavy: Len nech sa so mnou manžel nenudí!

09.07.2018 00:00
Mila Kunis
Mila Kunis prichádza na udeľovanie "Breakthrough Prize" v Mountain View. Autor: ,

Slávna herečka má len čosi po tridsiatke a sníva vlastne už iba o jedinej veci.

Mila Kunis má 34 rokov, hviezdnu kariéru v Hollywoode, po boku slávneho manžela Ashtona Kutchera a dve zdravé deti – dcéru Wyatt (3) a syna Dimitrija (18 mesiacov). Čo viac jej ešte môže chýbať? Má vôbec ešte o čom snívať?

V rozhovore pre magazín Cosmopolitan priznala, že jej snívanie vlastne robí problémy. „Pred pár dňami som si sadla, že si spíšem moje sny na nasledujúcich päť rokov. A veľmi rýchlo som prišla na to, že vlastne nemám o čom snívať. Takže som posledné dni o tom naozaj uvažovala, čo je mojím najväčším snom. Chcem byť jednoducho iba šťastná,“ opísala krásna herečka.

S jej snom je, samozrejme, spojený aj jej manžel, Ashton Kutcher. Želá si, aby sa v budúcnosti spolu nenudili. „Viem, že to znie otrepane, ale nikdy sa nechcem prestať učiť nové veci a bola by som rada, aby na mne môj partner vždy čosi nové objavil a rovnako aj ja na ňom. Myslím si, že práve tieto veci vedú k istej spokojnosti,“ dodala v rozhovore.

Ešte opísala, ako ju hnevá, keď sa v spojitosti s ňou či s jej rodinou médiami šíria rôzne fámy. Dokonca aj jej rodičia niektorým výmyslom v médiách vraj veria, čo potom prináša nepríjemné situácie. Ako opísala, napríklad v novinách vyšla správa, že mala nehodu a jej otec si robil obrovské starosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mila Kunis #Ashton Kutcher
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri kožných problémoch navštívte lekára, nemáte sa čoho hanbiť.
Nenechajte nech na vás ľudia nadávajú,...

+ Všetko bude v poriadku ak sa vnútorne upokojíte.
Spravte si dnes radosť a začnite pri nakupovaní...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk