Zaľúbenci Meghan a Harry! Tento bozk bol o čosi vášnivejší ako ich svadobný

27.07.2018 11:20
Meghan
Vojvodkyňa Meghan pobozkala svojho manžela, princa Harryho, po zápase v póle, ktorý sa uskutočnil vo Windsore. Autor:

Na svojho manžela je pyšná! Meghan ho prišla podporiť na charitatívne športové podujatie v póle, po skončení zápasu ho odmenila bozkom.

Fotoobjektívy boli pri tom, zábery plné lásky nevznikajú každý deň. Podobne ako ich svadobný bozk, ktorý verejnosti predviedli po výmene sľubov pred Kaplnkou svätého Juraja na hrade Windsor, aj zábery tohto okamihu okamžite obleteli svet. Takéto prejavy lásky na verejnosti sa pri britskej kráľovskej rodine veľmi „nenosia“. Vojvodkyňa Meghan a princ Harry si v tejto oblasti zvolili vlastnú cestu, menej upätú.

Vojvodkyňa Meghan pobozkala svojho manžela,...
Vojvodkyňa Meghan pobozkala svojho manžela, princa Harryho, po zápase v póle, ktorý sa uskutočnil vo Windsore. Autor: SITA/AP, Matt Dunham

Harry odohral charitatívny zápas za tím „Sentebale St Regis“, ktorého kapitánom počas akcie bol slávny argentínsky hráč póla, Nacho Figueras. Aj jeho na podujatí sprevádzala sympatická „polovička“, Delfina Blaquier. Meghan už pri príchode na podujatie zaujala výberom šiat, zvolila model v štýle 50-tych rokov značky Carolina Herrera.

Tím, v ktorom hral princ Harry, nad súperom zvíťazil 5:4 a ešte pred získaním trofeje, ktorú si princ prevzal práve z rúk svojej manželky, ho za jeho výkon odmenila bozkom.

Vojvodkyňa Meghan pobozkala svojho
		manžela,...
Vojvodkyňa
		Meghan pobozkala svojho
		manžela,...
+4Vojvodkyňa Meghan
		pobozkala svojho
		manžela,...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku