Demi Lovato zrušila jesenné koncerty, chce sa sústrediť na zotavenie

10.08.2018 16:56
Demi Lovato
Speváčka Demi Lovato na archívnom zábere. Autor: ,

Americká speváčka a herečka Demi Lovato, ktorú v júli hospitalizovali po predávkovaní drogami, zrušila jesennú časť svetového turné, aby sa mohla sústrediť na svoje zotavenie.

Dvadsaťpäťročná rodáčka z Albuquerque v Novom Mexiku sa mala v septembri predstaviť v Mexiku a v novembri v šiestich mestách Južnej Ameriky, vo štvrtok však prostredníctvom produkčnej spoločnosti oznámila, že sa tak nestane.

„Demi Lovato, bohužiaľ, ruší ohlásené termíny Tell Me You Love Me Tour v Južnej Amerike, aby sa mohla sústrediť na svoje zotavenie,“ uviedli v spoločnom vyhlásení Live Nation a Lotus Productions.

Lovato minulý víkend prepustili z losangeleského zdravotníckeho centra Cedars-Sinai a hneď po tom ju súkromným lietadlom odviezli na odvykacie liečenie, kde by mala údajne stráviť minimálne 30 dní. Hospitalizovali ju 24. júla.

Mladá interpretka už bola v roku 2010 na liečení v súvislosti s poruchou príjmu potravy, sebapoškodzovaním a ďalšími problémami. Roky pritom otvorene rozpráva o svojom boji s alkoholom a drogami, čím sa stala vzorom pre mnohé mladé ženy i mužov, ktorí vo svojich životoch čelia podobným problémom.

#zrušenie #turné #predávkovanie #koncert #Demi Lovato
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Buďte pozitívny, v každej situácií sa dá nájsť niečo pekné na usmiatie.
Už nemáte dôvod stresovať, už...

+ Dobre by vám padla menšia dovolenka, avšak musíte ísť dotoho hneď.
Dnes určite nemôžete podľahnúť stresu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk