Puskailer na šesťkrát! V novom klipe si zahral aj s manželkou

25.01.2012 15:59
Thomas Puskailer
Spevák Thomas Puskailer s manželkou Abbie. Autor:

Spevák a tanečník Thomas Puskailer nakrútil videoklip k piesni By Your Side. V štýle hollywoodskych filmov sa v ňom Thomas predvedie v šiestich polohách, pri ktorých mu asistuje manželka Abbie.

Spevák známy svojím najširším úsmevom v slovenskom šoubiznise sa pri nakrúcaní predviedol nielen ako šoumen, ale aj ako dokonalý sexsymbol, zahral si celkom šesť osôb.

„Upútavku sme si s Abbie pozreli a boli sme nadšení, vyzerá to úžasne, ako sekvencia z hollywoodskeho filmu. Už sa neviem dočkať predstavenia klipu. Myslím si, že to bude niečo nové na slovenskom hudobnom trhu,“ uviedol pre médiá Puskailer.

Klip sa nakrúcal v štúdiu na Kolibe pod taktovkou skúseného tvorcu videoklipov a audiovizuálnych diel Martina Hudáka. Za kameru sa postavil spolutvorca konceptu Štefan Lelovič.

„S Thomasom sa mi robí veľmi dobre. Dá sa dobre usmerniť a má skvelé nápady. A najviac ma baví, že spieva po anglicky. V klipe si zahrá celú kapelu, Thomasovi to ale nerobí žiadny problém,“ pochválil speváka režisér Hudák.

V klipe si zahrala aj Thomasova manželka Abbie Puskailer. Éterická tanečníčka si spoluprácu s manželom aj s režisérom veľmi pochvaľovala. Obdivom nešetril ani Thomas Puskailer. „Martin je šikovný, rýchly a kreatívny. Pracuje sa nám fakt úžasne. Pre mňa je to druhý Steven Spielberg.“

Skladba By Your Side je na aktuálnom Thomasovom maxisingli. Vznikla najskôr v Anglicku pod taktovkou renomovaného producenta Joea Dworniaka, ktorý má na konte spoluprácu s takými hviezdami ako napríklad Duran Duran, Paul McCartney či Frankie Goes To Hollywood. O konečný zvuk sa postaral Creative Music House.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte piť dostatok tekutín, inak budete unavená.
Nešírte okolo seba klamlivé informácie, vypomstí sa...

+ Pri cvičení si dávajte pozor aby ste si neublížili.
Dokončite to, čo ste prednedávnom začali, nezabúdajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk