Svadba Hiltonovej sa posúva, hostí už vyberá. Kto pozvánku nedostane?

25.08.2018 00:00

O takomto čase už mala kráčať k oltáru, špekulujú americké médiá. Nič sa však nedeje. Je to vari so svadbou Paris Hiltonovej v ohrození.

Paris Hilton na podujatí boohoo Block Party v...
Paris Hilton na podujatí boohoo Block Party v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Ako píše portál TMZ.com, ktorý sa odvoláva priamo na Kathy Hiltonovú – matku známej blond celebrity – všetko je v najlepšom poriadku a jediný dôvod, prečo sa svadba ešte nekonala, je celkom logický. „Paris potrebuje viac času. Je veľmi zaneprázdnená a chce mať dokonalú svadbu,“ uviedla Kathy Hilton.

Plavovlasá boháčka, ktorá je činorodá v oblasti kozmetického či odevného priemyslu a stále pomerne často cestuje za ponukami na účasť rozličných pompéznych večierkov, by mala povedať áno hercovi Chrisovi Zylkovi.

Dvojica tvorí pár už dva roky a Zylka požiadal Hiltonovú o ruku v zime, keď jej na svahu v Utahu kľakol k nohám a vytiahol prsteň za dva milióny dolárov. Paris nadšene kývla.

Americké médiá sa zaoberali aj tým, koho zo celebritných kamarátov pozve Paris na svoju svadbu. Isté je, že pozvánku dostane Kim Kardashian, ktorá sa práve prostredníctvom kamarátenia s Hiltonovou kedysi prepracovala do pozornosti médií a verejnosti. Dnes je z nej väčšia hviezda ako Paris.

Hilton sa v minulosti často stretávala aj s herečkou Lindsay Lohanovou. Pri nej však má jasno. Portálu TMZ.com povedala, že Lohanovú na svadbu určite pozývať nebude.

Herečka Lindsay Lohan na archívnom zábere.
Herečka Lindsay Lohan na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Yorgos Karahalis

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #Lindsay Lohan #Paris Hilton #Kim Kardashian #posun
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku