Jennifer Aniston ruka v ruke s hereckým kolegom v Miláne! Má to však háčik...

29.08.2018 00:00

Slávna herečka sa aktuálne nachádza v Taliansku, spoločnosť jej robia hereckí kolegovia, okrem iných aj Adam Sandler.

Už pár týždňov nakrúca Jennifer Aniston novú komédiu „Murder Mystery“ s kolegom Adamom Sandlerom. Práca na novinke ich zaviala do Talianska, kde spolu so štábom stihli prejsť niekoľko filmovacích lokácií. Aktuálne ich novinka z produkcie Netflixu priviedla do Milána.

Jennifer Aniston a Adam Sandler počas...
Jennifer Aniston a Adam Sandler počas nakrúcania filmu 'Murder Mystery' v Miláne. Autor: Profimedia

49-ročná Aniston a 2 roky starší Sandler sa tu ruka v ruke prechádzali po jednej z rušných ulíc. Nešlo však o žiadne rande ani spoločnú romantiku po skončení nakrúcania, ale len o prácu. Práve takéto scény prišli v Miláne na rad a tak sa slávna herecká dvojica ocitla spolu, ruka v ruke, pred filmovými kamerami. Takmer 50-ročná Aniston vyzerala skvelo v letných šatách, ktoré boli posiate farebnými kvetmi, za pozornosť stáli aj jej štíhle nohy.

Práve Anistonovej, ktorej sa vo februári rozpadlo manželstvo s hercom Justinom Therouxom, by jej fanúšikovia nový vzťah naozal priali. Adam Sandler, na rozdiel od svojej sexi hereckej kolegyne, žije v spokojnom manželstve s Jackie Sandlerovou od roku 2003, spoločne vychovávajú dve deti.

Okrem spomínanej dvojice sa v komédii objavia aj ďalší herci ako Luke Evans či Gemma Arterton a do kín by sa mala snímka dostať v roku 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #Miláno #Adam Sandler
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...