Tajili to do poslednej chvíle! Robbie Williams s manželkou majú dcéru

07.09.2018 12:29
France Cannes The Sea of Trees Spevák Robbie...
Spevák Robbie Williams a jeho manželka Ayda Field. Autor: ,

Anglický spevák Robbie Williams a jeho manželka Ayda Field sa stali trojnásobnými rodičmi.

Tridsaťdeväťročná herečka prostredníctvom služby Instagram oznámila, že im náhradná matka priviedla na svet dcéru. Dievčatko dostalo meno Colette Josephine Williams.

„Sme potešení, že sa môžme s vami podeliť o to, že sa nám narodilo dievčatko… vitaj na svete Colette (Coco) Josephine Williams!!,“ napísala Field k fotografii, na ktorej sú vidieť ruky rodičov aj ich troch detí.

Vysvetlila, že o treťom potomkovi nehovorili, lebo k jeho narodeniu viedla „veľmi dlhá a náročná cesta“. Herečka v príspevku poďakovala aj „úžasnej náhradnej matke“ a požiadala o rešpektovania súkromia jej detí.

Williams a Field sa zosobášili v roku 2010. Dvojica spolu vychováva tiež päťročnú dcéru Teddy a trojročného syna Charltona.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I spy with my little eye an extra little hand So we have been keeping a very special secret! We are delighted to share with you that we have had a baby girl….welcome to the world Colette (Coco) Josephine Williams!! It has been a very long and difficult path to get here, which is why we have kept it on the down low. Family comes in all forms, and this little lady, who is biologically ours, was carried by an incredible surrogate mother, to whom we will be eternally grateful. We are over the moon to have this beautiful baby girl in our lives and so blessed that we live in a world which makes this possible. As with Teddy and Charlie, we ask that you respect Coco’s privacy and allow us to grow into our new team of 5! #TeamWilliams

Príspevok, ktorý zdieľa Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams),

#dieťa #Robbie Williams #náhradná matka #rodičia #Ayda Field
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Nebudete môcť zaspať, preto skúste zábavný seriál v televízii.
Šťastie objavíte v cestovaní a na to treba...