Sexovať s manželom v šatni? Na to som už unavená, priznáva Teigen

09.09.2018 01:00
Hudobník John Legend a jeho partnerka Chrissy...
Hudobník John Legend a jeho manželka Chrissy Teigen. Autor: ,

Patria medzi najsympatickejšie páry amerického šoubiznisu. A ich fotografie naznačujú, že aj poriadne zamilované. Ale s dvoma deťmi to už nie je ako kedysi.

Topmodelka Chrissy Teigen, ktorá je vydatá za speváka Johna Legenda, sa priznala, že k intimite sa musí ako žena po dvoch pôrodoch vracať postupne. „Nezáleží na tom, kto ste – či už sexy r'n'b trubadúr, alebo bývalá modelka z plavkových katalógov, ste skrátka unavení,“ vyhlásila v rozhovore pre magazín Women's Health.

„Stále máme v sebe tú vášeň jeden voči druhému, ale či ešte niekedy odrazu začneme súložiť v šatni pred koncertom? Nie!,“ pokračovala Teigen, ktorá zároveň dodala, že k tomu chcú smerovať.

Speváčka Kylie
		Minogue.
Televízna
		osobnosť Katie
		Piper.
+10Herec Jeff Goldblum a
		jeho partnerka
		Emilie...

Tridsaťdvaročná kráska s thajskými koreňmi však priznala, že občas sleduje svojho partnera pri vystúpení na koncerte a hovorí si, aký je vlastne sexy. „Vtedy viem, že večer pravdepodobne budeme mať spolu sex,“ komentovala s humorom dvojnásobná mama.

Legendovi porodila najprv dcérku Lunu a následne syna Milesa. Pri Lune prežívala aj obdobie popôrodnej depresie a potvrdila neskôr médiám, že to bolo mimoriadne náročné.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#únava #sex #manželstvo #láska #John Legend #Chrissy Teigen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Masáž by vám veľmi prospela, uvoľníte celé strnuté telo.
Dôverujte svojim kolegom, inak dlho nevydržíte v...

+ Niekedy nevyjde všetko podľa plánov, netrápte sa nad tým.
Neberte všetko povrchne, život nie je len o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk