Angeline Jolie nedaruje ani cent, Brad Pitt myslí iba na deti

30.09.2018 14:39
Brad Pitt a jeho manželka Angelina Jolie
Herec Brad Pitt a jeho manželka Angelina Jolie na archívnom zábere. Autor:

Budúcnosť jeho šiestich detí mu leží na srdci. Brad Pitt ich finančne zabezpečil a má v pláne ich peniaze ochrániť pred Angelinou Jolie.

Zatiaľ, čo Angelina Jolie sa z času na čas nie veľmi lichotivo vyjadrí na adresu svojho ex, Brada Pitta, on taktne mlčí. Herečka a režisérka podala žiadosť o rozvod takmer pred dvoma rokmi a šesť detí jej bolo zverených do osobnej starostlivosti.

Na svoju niekdajšiu lásku má Pitt ťažké srdce. A to je jeden z dôvodov, prečo 54-ročný herec nechce, aby sa jeho peniaze nejakým spôsobom dostali k Jolie.

Magazín „National Enquirer“ na svojich stránkach informuje, že Pitt zriadil pre svoje deti – Maddoxa (17), Pax (14), Zaharu (13), Shiloh (12) a dvojičky Vivienne a Knoxa (10) fond, do ktorého vložil 250 miliónov dolárov. Svoje bohatstvo podľa zdroja, ktorý cituje spomínaný magazín, s pomocou právnikov zabezpečil tak, aby po jeho smrti putovali peniaze k jeho deťom rovnakým dielom, ale zároveň tak, aby sa k Angeline Jolie nedostal ani jediný cent.

V auguste právnici herečky podali na súd v Los Angeles žiadosť, v ktorej sa uvádza, že Pitt po rozchode s manželkou „nezaplatil žiadny významnejší finančný príspevok na deti“. Herečka zároveň vyjadrila nádej, že ich rozvod bude pred koncom roku 2018 konečne uzavretý.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Angelina Jolie #Brad Pitt #rozvod
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...

+ Vypnite myseľ a urobte si pár dní voľno a nič neriešte.
Dnes vás v práci určite potrebovať nebudú, nemajte...