Selena Gomez skončila na psychiatrii, toto ju údajne položilo!

11.10.2018 11:33
Selena Gomez
Speváčka Selena Gomez v kreácii Jacquemus. Autor: ,

Speváčka Selena Gomez skončila na psychiatrickej klinike. Ako informujú americké médiá, mala prekonať emocionálny kolaps.

Ide o záležitosť, ktorá je podľa americkej tlače stará už niekoľko dní. Až teraz však prenikli na verejnosť informácie, že sa 26-ročná speváčka údajne nachádza v nešpecifikovanom zariadení na východnom pobreží USA.

Ako píše portál TMZ.com, Selena Gomez sa mala zrútiť po tom, čo zistila, že počet bielych krviniek v jej tele rapídne klesol po nedávnej operácie – transplantácii obličky. Gomezovej transplantovali obličku ešte minulý rok na jeseň.

Členovia jej rodiny mali speváčku najprv vziať do známej nemocnice Cedars Sinai Hospital v Los Angeles, odkiaľ bola následne prepustená po pár dňoch hospitalizácie. Lenže, jej sta sa nezlepšil a to údajne podľa správ bulvárneho portálu viedlo k prehĺbeniu jej emocionálne nestabilného stavu.

Podľa správ portálu údajne momentálne speváčka a niekdajšia detská hviezda podstupuje behaviorálnu terapiu, ktorú už absolvovala v minulosti. Pre Gomezov totiž nejde o prvý pobyt na psychiatrickej klinike.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#psychiatria #kolaps #Selena Gomez #pobyt #emócia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kondícia sa zlepší a vy si trúfnete aj na dlhšie turistické prechádzky.
Aj vo financiách máte...

+ Zdravie vás nesklame, ak sa budete vyhýbať komplikáciám a stresu.
Kúpite do bytu konečne klimatizáciu,...