Selena Gomez skončila na psychiatrii, toto ju údajne položilo!

11.10.2018 11:33
Selena Gomez
Speváčka Selena Gomez v kreácii Jacquemus. Autor: ,

Speváčka Selena Gomez skončila na psychiatrickej klinike. Ako informujú americké médiá, mala prekonať emocionálny kolaps.

Ide o záležitosť, ktorá je podľa americkej tlače stará už niekoľko dní. Až teraz však prenikli na verejnosť informácie, že sa 26-ročná speváčka údajne nachádza v nešpecifikovanom zariadení na východnom pobreží USA.

Ako píše portál TMZ.com, Selena Gomez sa mala zrútiť po tom, čo zistila, že počet bielych krviniek v jej tele rapídne klesol po nedávnej operácie – transplantácii obličky. Gomezovej transplantovali obličku ešte minulý rok na jeseň.

Členovia jej rodiny mali speváčku najprv vziať do známej nemocnice Cedars Sinai Hospital v Los Angeles, odkiaľ bola následne prepustená po pár dňoch hospitalizácie. Lenže, jej sta sa nezlepšil a to údajne podľa správ bulvárneho portálu viedlo k prehĺbeniu jej emocionálne nestabilného stavu.

Podľa správ portálu údajne momentálne speváčka a niekdajšia detská hviezda podstupuje behaviorálnu terapiu, ktorú už absolvovala v minulosti. Pre Gomezov totiž nejde o prvý pobyt na psychiatrickej klinike.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#psychiatria #kolaps #Selena Gomez #pobyt #emócia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Ovocie a zelenina robia dobre vášmu telu, pokúste sa ich jesť viac.
Prispievajte na dobré veci svojimi...