Krásna tvár ju okamžite prezradí! Čo hovoríte na mladšiu sestru Penelope Cruzovej?

18.10.2018 03:00

Hoci Monica Cruz sa za hranicami rodného Španielska nepreslávila, doma je sledovanou celebritou.

Ako hosť sa z času na čas objaví na červených kobercoch. Aktuálne sa tak stalo na uvedení novej vône, v Madride pred objektívmi tento raz nežiarila Penelope, ale jej 41-ročná sestra.

Monica Cruz na uvedení novej vône počas...
Monica Cruz na uvedení novej vône počas podujatia v madride. Autor: Profimedia

Podoba so slávnou sestrou je nepopierateľná – havranie vlasy, hlboké tmavé oči a výrazné pery. Len málokto by poprel, že dve krásne tmavovlásky sú sestry.

Monica prišla na červený koberec v tmavomodrých zamatových šatách, ktoré jej siahali tesne pod kolená. Vlasy si nechala na slávnostný večer rozpustené a jej výraznú tvár zdobil jemný mejkap.

Penelope Cruz na špeciálnom premietaní snímky...
Penelope Cruz na špeciálnom premietaní snímky Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný v Hollywoode. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Zatiaľ, že Penelope žije v manželstve s hereckým kogegom Javierom Bardemom, Monica si zvolila inú cestu. Stala sa single mamou potom, čo po umelom oplodnení porodila dcéru Antonellu. Penelope vychováva dve deti, syna Lea (7) a dcéru Lunu (5).

Monica Cruz začínala kariéru v šoubiznise ako tanečníčka, neskôr sa postavila aj pred kamery. Na svojom konte má niekoľko epizódnych úloh, v španielskej televízii je súčasťou sledovanej relácie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Penelope Cruz #Monica Cruz
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte pravidelné návštevy u lekára, mohli by ste nato doplatiť.
Všetko lepšie zvládnete v tíme...

+ Nič neskončí len tak, začnite sa snažiť omnoho viac.
Urobte všetko preto aby ste potešili svoju polovičku,...