Hystéria už dorazila do Melbourne! Na tehotnú Meghan sú zvedaví všetci

18.10.2018 09:53
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry navštívili v Melbourne aj základnú školu. Autor: ,

16-dňová cesta po Austrálii princa Harryho a jeho manželky pokračuje, dvojica si v Melbourne užila pláž aj jazdu hromadnou dopravou.

Mánia okolo Meghan a Harryho sa zo Sydney presunula do Melbourne, kam britský kráľovský pár aktuálne zavítal. Program v Melbourne bol nabitý – pár absolvoval návštevu základnej školy, botanickej záhrady a ruka v ruke sa prešli po pláži, na ktorej sa stretli so záchránármi. A to nebolo ani zďaleka všetko.

Princ Harry počas návštevy  Melbourne.
Princ Harry počas návštevy Melbourne. Autor: Reuters, POOL

Ako vždy, keď sa Meghan objaví v blízkosti detí, vzbudí doslova hystériu. Malí školáci z „Albert Park Primary School“ si na vojvodkyňu a vojvodu počkali, aby si ich mohli ozrieť zblízka. Svoje obdivovateľky v tínedžerskom veku nesklamal ani Harry, ktorý sa s s nimi neváhal objímať. To sa, samozrejme, nezaobišlo bez sĺz dojatia na tvárach malých a mladých dievčat.

Meghan
		počas návštevy  Melbourne a
		šatách...
Princ Harry
		a vojvodkyňa  Meghan na pláži
		v...
+5Vojvodkyňa Meghan a
		princ Harry navštívili
		v...

Pár počas dňa zamieril na pláž, kde dostala Meghan priamu otázku od jedného zo záchranárov: „Idete si dnes zaplávať?“. Meghan s úsmevom odpovedala: „Dnes to asi vynechám.“ V okolí pláže si na pár takisto počkali stovky fanúšikov, ktorým sa Megahn a Harry ochotne venovali.

Princ Harry a vojvodkyňa  Meghan na pláži v...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na pláži v Melbourne. Autor: Reuters, POOL

Na prepravu z pláže späť do centra kráľovský pár využil mestskú hromadnú dopravu, počas cesty vlakom ich sprevádzalo niekoľko študentov miestnych škôl, s ktorými sa Meghan a Harry vo vlaku zoznámili.

Princ Harry a Meghan si v Melbourne užili aj...
Princ Harry a Meghan si v Melbourne užili aj cestu hromadnou dopravou. Autor: Reuters, POOL

Pár začal svoju 16-dňovú cestu po Austrálii v Sydney, čaká ich ešte návšteva Fidži, Tongského kráľovstva a Nového Zélandu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #Austrália #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku