Prichytení! Tatumova ex v náručí nového milenca! Zbalila veru fešáka

05.11.2018 00:00

Ono to tak býva, že keď sa rozíde hollywoodsky pár, v ktorom bol práve muž sexidolom a väčšou hviezdou, všetci očakávajú na novú ženu po jeho boku.

Herečka Jenna Dewan a jej nový priateľ - herec...
Herečka Jenna Dewan a jej nový priateľ - herec Steve Kazee zachytení paparazzmi v Kalifornii. Autor: Profimedia

Herca a tanečníka Channinga Tatuma, ktorý pred pár mesiacmi prekvapivo ohlásil rozchod s manželkou a dlhoročnou partnerkou Jennou Dewanovou, nežná polovička predbehla. Už niekoľko týždňov tvorí pár s novým mužom.

Reč je o hercovi Stevovi Kazee, ktorý v Amerike rozhodne nie je neznámy – nie je však ani tak hviezdou filmovou ako muzikálovou. Naposledy sa Kazee objavil v úlohe milionára v muzikáli Pretty Woman, predtým ho mohli diváci na Broadway vidieť aj v muzikáli Once, za ktorý získal dokonca cenu Tony. A najbližšie sa predstaví v muzikálovej verzii filmu Love Actually. Na doskách v Los Angeles.

Práve Kazeeho angažmán a príchod do LA pripisujú mnohí tomu, prečo sa vlastne dvojica spoznala. Tanečnica, herečka a moderátorka Dewan totiž s rodinou a dcérkou Everly žila doposiaľ v meste anjelov a tam aj profesionálne pôsobila.

Nových partnerov zachytili objektívy pred reštauráciou v Kalifornii, kým čakali spoločne na voľný stôl. Práve pri tej príležitosti sa dvojica začala objímať aj bozkávať. Zaujímavosťou je, že vo veľmi podobnom čase vznikli aj paparazzovské momentky Channinga Tatuma. Ten bol práve s dcérkou Everly na koncerte Jessie J. Práve o tejto speváčke sa už špekuluje ako o novej partnerke hrdinu filmov Magic Mike či 21 Jump Street. Spolu ich však zatiaľ fotografi nezachytili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #rozchod #paparazzi #Jenna Dewan #Steve Kazee
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...