Vojna hviezd? Kravitzova dcéra sa pustila do Lily Allen. A poslala holú fotku!

Herečka Zoe Kravitz sa momentálne venuje propagácii filmu Fantastické zvery: Grinevaldove zločiny, ale našla si pritom čas aj na návštevu talk-šou Andyho Cohena. Hoci program má povesť relácie, kde si hviezdy nedávajú servítky pred ústa, málokto čakal takéto vyústenie.

15.11.2018 10:00
Zoe Kravitz Foto: ,
Herečka Zoe Kravitz na britskej premiére filmu Fantastické zvery: Grinevaldove zločiny.

Krásna dcéra známeho hudobníka Lennyho Kravitza sa priznala moderátorovi k tomu, že svojmu snúbencovi poslala fotku samej seba hore bez. Dostala totiž od neho otázku, aká bola posledná správa, ktorú odoslala zo svojho mobilu.

„Odfotila som sa hore bez a poslala to Karlovi,“ uviedla úprimne Zoe Kravitz. „Teraz?“ neveriacky sa pýtal Cohen. „No asi pred dvadsiatimi minútami zo šatne,“ dodala so smiechom 29-ročná herečka, ktorá je aj tvárou kozmetickej línie značky Yves Saint Laurent.

Okrem Zoe sa v štúdiu nachádzal aj herec Eddie Redmayne, ktorý vo filme tiež účinkuje. Diskusia medzi oboma a moderátorom sa zvrtla na speváčku Lily Allenovú. Tá totiž vo svojich memoároch opísala moment, keď sa bozkávala s Kravitzovou. „Kto je Lily Allen,“ odpovedala len chladne herečka na otázku moderátora, či o tom, čo sa v memoároch objaví, vedela.

Britskej hudobnej hviezdičky sa snažil zastať jej krajan Redmayne, ktorý ju nazval hlasom generácie a uviedol, že ju má rád. „Nie, nemáš,“ pustila sa do neho kolegyňa. „A mimochodom, ak pod bozkávaním myslela to, že na mňa zaútočila, tak áno. Pobozkala ma,“ uviedla ďalej Zoe Kravitz. Neodpustila si ešte poznámku, že podľa nej knihu spomienok od britskej interpretky naozaj nikto nečítal, pretože nikoho nezaujíma.

Herec
		Eddie Redmayne a jeho manželka Hannah...
Herec Jude
		Law.
+7Herec Callum Turner na
		premiére filmu...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #problém #konflikt #memoáre #Lily Allen #Zoe Kravitz

+ Určite dnes nepite alkohol, zaťaží vám to žalúdok a bude vám zle.
V kariére nastanú zmeny, aj keď neprichádzajú...

+ Nemajte strach z lekárov, chcú vám len dobre, počúvajte ich aspoň raz.
Ak začínate mať odpor k práci, zoberte si...