Útla ako dievčatko! Ally McBealová spokojná po boku Harrisona Forda

Herecký pár Harrison Ford a Calista Flockhart sa bok po boku na spoločenskej akcii neobjavili už dlhší čas. Pred objektívy ich prilákalo udeľovanie "Governors Awards" v Hollywoode.

20.11.2018 00:00
Harrison Ford Foto: ,
Harrison Ford a Calista Flockhart počas udeľovania Governors Awards v Hollywoode.
debata (2)

Slávny pár žije v manželstve 8 rokov, svoj vzťah oficiálne zverejnili v roku 2002, keď sa spoločne ukázali na udeľovaní Zlatých gĺobusov. Spoločne vychovávajú 17-ročného syna Liama, ktorého si seriálová hviezda adoptovala v roku 2001.

Harrison Ford a Calista Flockhart počas... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Harrison Ford Harrison Ford a Calista Flockhart počas udeľovania Governors Awards v Hollywoode.

76-ročný Ford a 54-ročná Calista pôsobili pred objektívmi uvoľnene a spokojne, herečka, ktorú preslávil seriál Ally McBealová, vyzerala sviežo a mladistvo v čierno-bielych šatách, ktoré jej zvodne odhaľovali ramená. Jej útla postavička sa roky takmer nemení, stále pripomína skôr dievča ako ženu.

Hugh Jackman a jeho manželka  Deborra-lee... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Hugh Jackman Hugh Jackman a jeho manželka Deborra-lee Furness na udeľovaní Governors Awards.

Na spomínanej akcii neboli jedninými spokojnými manželmi. Svoju polovičku na červený koberec zobral aj slávny Austrálčan Hugh Jackman, ktorý žije s herečkou Deborrou-lee Furness v manželstve 22 rokov. Blondínka je od svojho slávneho maželka staršia o 13 rokov, spoločne vychovávajú dve adoptované deti – syna Oscara(18) a dcéru Avu (13).

Herečka Nicole Kidman v róbe Rodarte počas...
 Lily Collins počas udeľovania Governors Awards...
+21Herečka Carey Mulligan v kreácii Dolce & Gabbana.

Nežné gestá si vymieňali aj ďalší slávni manželia – Emily Blunt a John Krasinski. Pred oltár sa postavili v roku 2010 a herečka odvtedy stihla porodiť dve deti.

Manželia Emily Blunt a John Krasinski počas... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Emily Blunt Manželia Emily Blunt a John Krasinski počas udeľovania Governors Awards v Hollywoode. Blunt mala na sebe kreáciu od ateliéru Dundas.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Harrison Ford #Governor Awards #Calista Flockhart