Kaderník opísal správanie Clooneyho počas nakrúcania! Aký teda je?

09.01.2019 00:00
George Clooney
Herec George Clooney. Autor: ,

Herca a režiséra Georgea Clooneyho (57) jeho fanúšikovia poznajú z červených kobercov ako vždy usmiateho a ústretového človeka.

Ako sa však správa mimo svetiel reflektorov? Stáva sa z neho mimo dosahu objektívov arogantná hollywoodska hviezda? Čo-to prezradil hair-stylista Niko Veccia, ktorý sa celkom blízko ku Clooneymu dostal počas leta, kedy nakrúcal v Taliansku sériu „Catch 22“. Niko Veccia bol prítomný ako kaderník priamo v zákulisí nakrúcania a s hercom bol v denno-dennom kontakte.

Správanie herca opísal pre „RadarOnline“: „Je veľmi dobrý a navyše skromný človek,“ odznelo z jeho úst na adresu Clooneyho. „Ľudia od filmu nie sú vždy milí, ale Goerge Clooney sa v každom smere správal skvelo.“

Napriek dlhým pracovným dňom, kedy sa začínalo nakrúcať už o 5:30 a končilo sa okolo siedmej večer, manžel Amal Clooneyovej svoju dobrú náladu nikdy nestrácal. „Bol nesmierne disciplinovaný a dodržiaval všetky pravidlá. Aj vďaka tomu išlo nakrúcanie ako po masle,“ dodal hair-stylista.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nakrúcanie #George Clooney #zákulisie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...