Túži po popularite? James Middleton spravil veľký krok, púšťa do súkromia!

Zažiadalo sa mu slávy? Zdá sa, že mladší brat vojvodkyne Kate, James Middleton, sa otvára svetu. Teda aspoň jeho Instagram.

11.01.2019 09:58
debata
James Middleton na archívnom zábere. Foto: SITA/AP, Dominic Lipinski
James Middleton a jeho spoločnosť na krste princa Louisa. James Middleton na archívnom zábere.

Tridsaťjedenročný fešák len nedávno vyvolal pozornosť paparazzov na dovolenke, kam vyrazil aj so svojou sestrou Pippou a kamarátom Spencerom Matthewsom, ktorý je jej švagrom. Súkromie si však Middleton celkom úzkostlivo strážil. Na verejnosti sa zvyčajne nevyjadruje, ani dobrovoľne nefotografuje.

To sa zmenilo len pred pár hodinami, keď sa James rozhodol sprístupniť svoj profil na Instagrame verejnosti. Hoci si svoje konto založil už v roku 2013, bolo privátne a prístup naň mali len Middletonovi najbližší priatelia. Zjavne musia mať jeho dôveru, pretože súkromné fotografie sa nikdy neobjavili na verejnosti.

Teraz je však všetko inak, pretože James Middleton, ktorého sleduje na sociálnej sieti „len“ dvanásťtisíc ľudí, má záujem o väčšiu pozornosť. A aj o zdieľanie. Pár záberov, ktoré už médiá zachytili, ukazujú mladého fešáka ako milovníka psov a prírody, ale aj dobrodruha a fanúšika adrenalínu.

Možno James ašpiruje aj na rozbehnutie vlastného biznisu, kde by sa mu popularita vždy hodila. Konieckoncov, medzi dnešnými celebritami by ste narátali asi naozaj na prstoch dvoch rúk také, ktoré nevyužívajú silu sociálnych sietí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The ever growing pack

Príspevok, ktorý zdieľa James Middleton (@jmidy),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Highland swim

Príspevok, ktorý zdieľa James Middleton (@jmidy),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa James Middleton (@jmidy),

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Instagram #verejnosť #James Middleton #sprístupnenie